۳۱

حکم افتادن موبايل داراى قرآن در محل نجس

pezhvakeiran.com – ایسنا:‌ آيت‌الله العظمي جعفر سبحاني در پاسخ به استفتايي درباره‌ي افتادن تلفن همراه داراي متون قرآني در محلي نجس، بر عدم استفاده از محل تا زمان درآورن گوشي اعلام نظر كرده است. به گزارش ايسنا، متن كامل سوال و پاسخ اين مرجع تقليد به اين شرح است: سوال: «در حافظه برخى از تلفن هاى همراه، قرآن يا ادعيه يا اسماى خداوند قرار مى دهند. در صورت افتادن گوشى تلفن همراه در محل نجس ،آيا خارج كردن آن واجب است؟ در صورت عدم اخراج، استفاده از آن محل چه صورت دارد؟» پاسخ: «بايد هر چه زودتر آن را بيرون بياورند و تا گوشى تلفن همراه را درنياورده اند، از آن مكان استفاده نشود، مگر اين كه به مرور زمان مواد ضبط شده از بين برود. والله العالم» ادامه...
تصویری از Hypatia
ارسال شده توسط Hypatia ، داغ شده حدود ۹ سال قبل در بخش ادیان

دیدگاه ها

تصویری از Shakila

Shakila حدود ۹ سال پيش گفت:

۴
از این حربه به عنوان یک حرکت تروریستی علیه مسلمانان میشه استفاده کرد و تمامی دستشویی های مراکز حساس اونها رو از کار انداخت :))
تصویری از ariya7

ariya7 حدود ۹ سال پيش گفت:

۲
lol
تصویری از Hypatia

Hypatia حدود ۹ سال پيش گفت:

۲
از این حربه به عنوان یک حرکت تروریستی علیه مسلمانان میشه استفاده کرد و تمامی دستشویی های مراکز حساس اونها رو از کار انداخت :)) ای مرتد ! :)))))
تصویری از Serpico

Serpico حدود ۹ سال پيش گفت:

۲
خوبه دیگه. یعنی مثلا یک ساختمان 10 دولتی 20 طبقه اگر گوشی یکی از مسولین خر در مستراح طبقه اول بیفتد دیگه کل مستراح ها را نباید استفاده کرد.
تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

۱
بدبختی اینه مسلمانان یه عمر خودشون و مغزشون به خاطر خوندن همین خزعبلات قرآن از کار افتاده ولی فتوا در میکنن که اگه موبایل آلوده به قرآن توی مستراح افتاد نباید از آن مستراح استفاده کرد!
تصویری از Pythagoras

Pythagoras حدود ۹ سال پيش گفت:

۱
لابد اگه توش مضامین غیر اسلامی هم بود باید سریع سیفون رو کشید ..!