۱۹

امام زمان چه کسی تقلبی (یا بهتر) است ؟ مشایی یا خامنه ای ؟.

akhondnameh.blogspot.com – هر دو حضرات ادعای دیدار امان زمان را دارند و مدعی اجرای دستورات ان حضرت. ولی نقطه جالب این ماجرا اینجاست که این دو نفر.... ادامه...
تصویری از taran
ارسال شده توسط taran ، داغ شده حدود ۹ سال قبل در بخش سرگرمی
برچسبها :

دیدگاه ها

تصویری از Arash

Arash حدود ۹ سال پيش گفت:

۲
و این ما مردم ایران هستیم که در انتخابات ریاست جمهوری اینده خواهیم گفت که حضرت عیسی همچنان امام زمان باقی بماند یا حضرت مهدی؟؟؟؟؟. واقعا شما (نویسنده) هنوز به رای مردم در تعیین سرنوشت انتخابات معتقدید؟ظاهرا حافظه تاریخی ایشون خوب فاز نمی ده! ملتی که تاریخ خود را فراموش کند محکوم به تکرار همان تاریخ است.
تصویری از taran

taran حدود ۹ سال پيش گفت:

۰
‫متشکرم اقا معلم. در ضمن نویسنده این مطلب یک جورایی زیادی تاریخ می داند و خوب می داند که مردم ایران کهنه پرستند و از نو اوری ترس دارند و خیلی چیزهای دیگر.
تصویری از Arash

Arash حدود ۹ سال پيش گفت:

۱
قسمت انتهایی متن که اشاره به سرنوشت ساز بودن رای مردم در انتخابات دارد بسیار سئوال برانگیز است. تعجب آور آنکه شما عنوان می کنید که سواد تاریخی تان بالاست و هنوز نمی دانید که شخص رهبری و همفکران نزدیک وی سرنوشت انتخابات ها را تعیین می کنند نه مردم.22 خرداد 88 یک درس تاریخی داشت و آن هم اینکه سلطان باید بپسندد نه مردم. در ک این موضوع هوش بالایی نمی خواهد.
تصویری از Arash

Arash حدود ۹ سال پيش گفت:

۰
عنوان و توضیح باید مربوط با محتوای لینک باشد و همچنین آن باید به فارسی باشد بیش از یک علامت تعجب، علامت سؤال و نقطه استفاده نشود.