۲۱

معرفی فیلترشکن Traffic Compressor

cyrusofgreat.wordpress.com – Traffic Compressor یکی از بهترین نرم افزار های دور زدن فیلترینگ هستش…و علاوه بر دور زدن فیلترینگ سرعت اینترنت رو هم بالا می بره… تقدیم به دوستان گرامی... ادامه...
تصویری از jsgilan
ارسال شده توسط jsgilan ، داغ شده حدود ۷ سال قبل در بخش علم و فن آوری

دیدگاه ها

تصویری از alex.lark

alex.lark حدود ۷ سال پيش گفت:

۱

من مدت زیادی هست که از این سرویس استفاده میکنم . وقتی کانکت میشه عالیه ولی پس از چند مگابایت که بهت میده قطع میشه و باید دوباره صبر کنی تا سبز بشه قبلا بار روی سرورهاش به این اندازه نبود و زمان وصل شدنش 3-4 دقیقه بود ولی الان به بیش از 50 دقیقه هم میرسه

تصویری از ariya7

ariya7 حدود ۷ سال پيش گفت:

۱

سیاست حفظ حریم خصوصی

دوستان این قوانینشو بخونید بعد استفاده کنید فکر کنم نرم افزار روسی باشه
من شخصا با این قسمتش مشکل دارم "تغییرات در این سیاست
لطفا توجه داشته باشید که این سیاست ممکن است در آینده تغییر کند"
این ایپی ادرس رو ثبت میکنه
"چه اطلاعاتی را آیا خدمات TrafficCompressor جمع آوری؟
خدمات TrafficCompressor جمع آوری دو نوع از اطلاعات در مورد کاربران ما :
TrafficCompressor اختصاص شماره منحصر به فرد به هر کامپیوتر که در آن برنامه TrafficCompressor استفاده می شود. شماره شبکه را برای پروتکل TrafficCompressor مورد نیاز و بدون هیچ گونه اطلاعات شخصی نیست. شماره تلفن بر روی کامپیوتر کاربر را نگه داشته است و با نام حساب و کلمه عبور خود را به سرور منتقل TrafficCompressor به تشخیص کاربر شبکه از یکدیگر.
سرور TrafficCompressor جمع آوری در ورود فایل های آدرس آی پی از کاربر و آدرس آی پی از میزبان اینترنت که کاربران از طریق اتصال به سرور TrafficCompressor. هنگامی که یک کاربر متصل به سرور TrafficCompressor از طریق یک پروکسی سرور ، آدرس آی پی از سرور های پروکسی در ورود به جمع آوری فایل ها نیز هست. این اطلاعات برای مقاصد فنی جمع آوری شده و منوط به پاراگراف 2 و 3 از این سیاست.
هنگامی که شما فهرست وب سایت با خدمات TrafficCompressor آدرس آی پی شما به وب سرور توسط سرور TrafficCompressor منتقل می شود. این یکی از ویژگی های استاندارد از هر غیر ناشناس سرور پراکسی HTTP می باشد."
اگه روزی سیاستش تغییر بده!؟ و بخواد اطلاعاتی رو به ج. ا بده اوضاع خیلی خیت میشه چون روسیه من یکی نمیتونم بهش اطمینان کنم!

تصویری از jsgilan

jsgilan حدود ۷ سال پيش گفت:

۱

از توضیحاتت ممنون رفیق...ولی من که باهاش وصل میشم...یه آی پی آلمانی بهم میده..!
فکر نکنم روسی باشه!