۱۷

لطفا نگاه کنيد....اينها ماهاييم...وعده ما 22 بهمن.نه براي انتخابات.براي تصويه حساب

youtube.com – اين لينک رو هر وقت ميبينم گريه ميکنم...دوستامون خيلي هاشون نيستن....اگه حس ايراني بودنم حس عرب ستيزي به جوش مياد و حس انتقام دارم.... کشورو بايد از آخوندو عرب پس بگيريم ادامه...
تصویری از dr.azadikhah
ارسال شده توسط dr.azadikhah ، داغ شده حدود ۹ سال قبل در بخش سیاست
برچسبها :

دیدگاه ها

تصویری از dr.azadikhah

dr.azadikhah حدود ۹ سال پيش گفت:

۱

اين لينک به مفهوم حمايت از موسوي و يا انتخابات جمهوري اسلامي نيست...خيلي از اينهايي که در فيلم هستن بچه هاي دانشگاه تهران هستند که متاسفانه بايد گفت بودن....

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

۰

من در آزادگی هم نظری دادم و همین نظر را کامل اینجا کپی میکنم چون واقعن امروز به دلایلی که دوستان میدونند حوصله تایپ دوباره ندارم.>>>>>>>>>>>>>>>>
بهترین راه مبارزه با این رژیم مقابله به مثل میباشد.و به جهت اینکه با رژیمی سر تا دندان مسلح طرف هستیم فعلن امکان برخورد مستقیم نه وجود داره و نه به این زودیها وجود خواهد داشت.
اما روش بعدی به نظر من مقابله به مثل و ضربه زدن مهلک و جاندار با استفاده از اصل غافل گیری میباشد و این کار باید به نحوی انجام بشه که رژیم از داخل متلاشی بشه !
در این راه تشکیل شبکه های چند نفری (اشخاصی که مورد اعتماد هم دیگر هستند) حتی دو نفر و کمتر از 5 نفر میتونه بسیار اقدام جالبی باشد.
در مرحله بعدی این شبکه های خود جوش باید با استفاده از اصل غافل گیری و وارد کردن ضربه وفرار را در دستور کارشون قرار بدهند و به این منظور باید تمامی اموالی که متعلق به رژِیم بوده و هستند باید هدف این شبکه ها برای نابودی قرار بگیرد.
با استفاده از ساده ترین وسایلی که همه بهش دسترسی دارند میشه هولناکترین ضربات را وارد کرد و با استفاده از فرصت و تاریکی شب فرار کرد.
وکسانی هم که آشنایی با درگیری ندارند و یا جوان نیستند میتوانند شبکه های فرهنگی چند نفر تشکیل بدهند و کار آگاه سازی و روشنگری درون سایتهای اجتماعی را منعکس کنند داخل اجتماع خودشون( با استفاده از تاریکی)
به نظر من باید روی تشکیل شبکه های برخورد فیزیکی/فرهنگی/سیاسی/کار بشه والا تا هزار سال دیگه هم اگر درون این چهار چوبی که موسوی و کروبی دارند همه را بازی میدهند حرکت کنید باید بشنید و حالا حالاها رای بدید و مسالمت آمیز تشریف ببرید جلو !
این رژیم کارش از مسالمت گذشته و روز به روز بر شدت خفقان اضافه خواهد کرد واگر مثل خودشون برخورد را شروع نکنیم "بهتره که لااقل خیابون هم نریم واجازه ندیم لا اقل از هیکلمون خوراک تبلیغی درست کنن و بگن اینا بخاطر 22 بهت آمدند بیرون !

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

۰

بعنوان مثال دارم عرض میکنم :فرض کنید در مقابل هر اعدام "همون شب در چند شهر ایران مثلن دهها پایگاه بسیج و یا خودروهای سپاه و یا مراکزی که اموال رژیم و یا درخدمت رژیم هستند از بین برود.
شما حسابشو بکن آیا رژیم جرات خواهد داشت بر تعداد اعدام اضافه بکند؟
عزیز من وقتی کسی حساسیتی نشون نمیده و هیچ برخورد و مقابله به مثلی هم صورت نمیگیره !خوب اینا هم روز به روز شدت سرکوب را زیادتر خواهند کرد!
در تمام کوچه و خیابانها صدها نفر سپاهی و بسیجی زندگی میکنند که از مسئولین تجاوز به فرزندان ملت هستند ولی مردم با وجود اینکه میدانند اینا همونایی هستند که دستشون به خون آلوده است ولی هیچ عکس العملی هم نشون نمی دهند!
دوست من "هموطن"تا زمانی که متوجه نشیم اگر با این رژیم با زبان خودش باید برخورد کرد و احساسات برمون داره و بگیم آقا نکشید درست نیست ما سبزیم و این چرت و پرتها !! باور کنید خواهند کشت و خواهند برد !
در آخر کار بعد از سرنگونی رژیم هم نباید زیر بار هیچ دولت موقتی با هر شعار و هدفی بدون مشخص شدن وضعیت جدا بودن دین از سیاست کشور رفت.

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

۰

شما حسابشو بکن مردم ما روز چهارشنبه سوری در شهرهای مختلف کشور "شاید بیش از 500میلیون ترقه فوق العاده خطرناک منفجر میکنند تا شاد باشند ولی از همون مغزشون برای درست کردن ترقه های کمی قوی تر برای اعتراض بر علیه اعدام هموطنشون استفاده نمیکنند.
وقتی ندونیم خودمان چه قدرت و استعدادهایی داریم و همش منتظر موسوی و اعلامیه تخمی تخیلی و فرسایشی و در جهت ولایت ایشون بمونیم آخرش به اینجا ختم میشه که شخصی مثل موسوی که از دارودسته خودشون تشریف دارند با دیدن این خونهای ریخته شده باز از مسالمت حرف بزنه و یا رژیمی بخواد اجازه واسه اعتراض صادر کنه که مردم با خود همون رژیم مشکل دارند!

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

۰

فقط اینو عرض میکنم که امیدوارم دوست لینک گذار متوجه منظور کلی من شده باشند.

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

۰

البته قصد جسارت به لینک گذار محترم را اصلن ندارم و این هم جوابی هستش که در مقابل یک شخص که اصرار به حضور در 22بهمن داشتند داده ام.>>>>>>>>>>>>>>>
هدف همون اجرای تاکتیک دور تسلسل باطل است و طراحان خیانت کار این طرح که با دستور و مشاوره و پیشنهاد مرکزیت رژیم دارند این عمل را تجویز میکنندخودشون بخوبی میدانند روز 22بهمن "از نظر اشباح نیروهای نظامی و امنیتی "یکی از پلیسی ترین روزهاست و احتمال اینکه اعتراض جرات بکنه و بتونه بر روی رویدادهای 22بهمن با اون همه نیروی امنیتی تاثیر بزاره و خودشو نشون بده تقریبن چند درصد بیشتر نیست ! پس هدف چی میتونه باشه ؟! جواب بسیار ساده است .. >>>اجرای تاکتیک دور باطل برای اعتراض به منظور به سمت بیشتر فرسایش بردن پتانسیل اعتراض!2"ایجاد دور تسلسل باطل در چهار چوب از قبل مشخص شده اسلام و اسلامگراها و ابزارهای خود رژیم از جمله موسوی و کروبی !3"ودر نهایت استفاده از حضور زیاد معترضین بعنوان خوراکی مناسب برای تغذیه رسانه های دار ودسته مافیای مذهبی و استفاده ابزاری از حضور معترض برای کوبیدن خودشون با تصویر و فیلم خودشان!4ودرنهایت ادامه دادن این خفه کردن اعتراض در داخل اصلاح طلبان و انداختن اعتراض به زمین بازی دوم رژیم یا اصلاح طلبان !

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

۰

و درجواب یک نفر که گفته ..شما دارید مردم را دعوت به جنگ داخلی میکنید هم جواب زیر را در آزادگی داده ام:>>>>>نزدیک 32ساله جنگ داخلی یک طرفه رژیم بر علیه مردم فاقد سلاح شروع شده !اما کو گوش شنوا؟!
نکنه شما فکری کردی جنگ داخلی فقط اونی هستش که همه اسلحه بدست بگیرند و دو تا جبهه تشکیل بدن و سنگر بسازند و همدیگه رو بکشن؟!
نه عزیز "این رژیم از روز ی که دستاورد مبارزه و انقلاب برحق ملت ایران را ربود و با سو استفاده از نبود آگاهی و عدم همکاری نیروهای دگر اندیش "سوار موج احساسات شد و سلطه خودشو شروع کرد "جنگ داخلی را بر علیه ملت بی سلاح ایران آغاز کرد! نکنه یادتون رفته بیش از 6هزار انسان در دهه شصت تیر باران شدند؟! این جنگ نبود دوست عزیز بلکه بدتر از جنگ یعنی نسل کشی بود !
مگه یادتون رفته بچه های زیر 15 سال را به زور توی خیابون می گرفتند و با گردانهای عاشورای سپاه راهی جبهه میکردند و همشونو میفرستادند روی مین؟!
نکنه یادتون رفته توی زندانها به دهها هزار دختر و زن هموطن تجاوز جنسی کردند و بعد اعدامشون کردند و بعدش آمدند گفتند تجاوز نبود بلکه صیعه بود و نباید دختر باکره بره اون دنیا؟! این جنگ نیست دوست عزیز بلکه نسل کشی و هرزگی و بدتر از جنگ است!
نکنه یادتون رفته با ماشین از روی فرزندان ملت عبور کردند و اونای را هم که گرفتند توی زندانها شبانه تجاوز بهشون کردند و بعد کشتند تا فرداهایی دیگر زبان به اعتراف نگشایند؟! این بدتر از جنگ نیست؟!
نکنه یادتون رفته 48 میلیون زیر خط فقر و بدبختی وجود داره و از صبح تا شب باید جون بکنن تا لقمه نانی پیدا کنن و با خفت سرشونو بزارن بخوابند و شرمنده بچه و زن باشند؟! نکنه هزاران نفر معتاد و کلیه فروش را نمی بینید؟! نکنه کودکان خردسالی که بخاطر یه لقمه نان از صبح تا شب با دستهای کوچیک خودشون آجر حمل میکنند ولی روی دریای نفت نشستند را نمی بینید؟!
نکنه خبر ندارید میلیونها دلار کشور صرف تروریزم جهانی میشه و بیش از سی ساله رژیم با داخل و خارج یک جنگ تمام عیار را شروع کرده؟!
نکنه خبر ندارید سالهاست رژیم تیمهای جنگ سایبری داره و با اونا تمام راههاس تبادل اطلاعات رو بسته و این اسمش جنگ الکترونیکی بهش میگن؟!