۲۴

حالم به هم می خورد از دو رویی اصلاح طلبانه / آقایان کروبی و موسوی، لطفا از اعدام شدگان سو استفاده نفرمایید

gomnamian.blogspot.com – قبل از طرح چند سوال، باید بگویم که مجاهدین خلق را گروهی فاشیست و دیوانه می دانم که جمهوری اسلامی به آنها شرف دارد، اما صرف اینکه کسی جزو مجاهدین خلق باشد، دلیل نمی شود که در زندان بدون هیچ دادگاهی سلاخی شود. بدون شک، هر ذهن منصفی سوال های زیر را مطرج می کند: یک- شما که از اعدام سیصد نفر در سال گذشته ناراحت هستید، زمان سلاخی زندانیان سیاسی بی دفاع در سال 67 ، چه غلطی می کردید ؟ یادمان نرود زمان اعدام های سال 67 ، آقای کروبی رییس مجلس بودن و آقای موسوی نفر اول اجرایی کشور، یعنی نخست وزیر بودند، آقای اسدالله بیات نیز در هییت رییسه مجلس شورای اسلامی حضور داشتند! در آن زمان بیش از پنج هزار نفر، بدون هیچ دادگاهی به شیوه هیتلر، سلاخی شدند، چرا آن موقع هیچ انتقادی نکردید، چرا هنوز بعد از بیست و اندی سال ، حاضر نیستید این جنایت را محکوم کنید؟! ادامه...
تصویری از gomnamian
ارسال شده توسط gomnamian ، داغ شده حدود ۹ سال قبل در بخش سیاست

دیدگاه ها

تصویری از ariya7

ariya7 حدود ۹ سال پيش گفت:

۵

اون موقعه ای که فله ای اعدام میکردند صداشون در نمی اومد برای اعتصاب غذای نوریزاد خودشونو به اب و اتیش زدند برای اعدام ها که باید حرف بزنن لال میشند!

تصویری از sib

sib حدود ۹ سال پيش گفت:

۲

سیاست خیلی بی پدر مادره آقا.
فقط در یه صورت میشه اینا رو کنترل کرد اونم اینه که مردم هر لحظه آماده ی اعتراض باشن. نه اینکه هر 50 سال یه بار اعتراض کنن

تصویری از frdm.green

frdm.green حدود ۹ سال پيش گفت:

۲

من به این باور رسیدم که اصلاح طلبان هم خواهان قدرت و سوپاپ اطمینان حکومت هستن.

تصویری از sib

sib حدود ۹ سال پيش گفت:

۱

++++

تصویری از basavad

basavad حدود ۹ سال پيش گفت:

۱

به نظر من اصلاح طلبان خیلی کثیف تر از دار و دسته احمدی نژاد هستند. عنتری نژاد و دار و دسته ش هرچند که جنایتکارند ولی ظاهر و باطن یکی هستند و یک رو بیشتر ندارند. رسما جنایت می کنند و آدم می کشند. درحالیکه اصلاح طلبان با نقاب دموکراسی باعث می شوند تا آزادیخواهان خود را نشان دهند و به راحتی آنها را زندانی یا اعدام کنند.
من به شخصه در جریان ۱۸ تیر ۷۸ و وقایع بعد از آن آنقدراز اصلاح طلبان جنایت دیدم که فکر نمی کنم هیچ جلادی به پای آنها برسد. هنوز هم زخمهای شکنجه های جسمی رو روحی آنزمان بعد از چندین سال مرا آزار می دهد.

تصویری از nazanin

nazanin حدود ۹ سال پيش گفت:

۰

تغییر دیدگاه و مواضع قابل پذیرش است، به شرط اینکه، افراد قبول مسئولیت شخصی کنند و به کار‌های اشتباهی که کرده اند اعتراف، و مسئولیت آن را به عهد بگیرند. این آقایان هنوز به این درجه نرسیده اند و تا به طور واضح و شفاف در مورد اون روز‌ها صحبت نکنند، مواضع جدیدشان همچنان در پرده ای از ابهام میماند. این آقای کروبی که خیلی باحاله، می‌خواد انتقاد کنه میگه ۲۰ ساله اخیر، اون ۱۰، ۱۲ سال اول رو میذاره به حساب اینکه مملکت مدینهٔ فاضله بوده.