۲۹

آیا سایت آزادگی نیز یک بالاترین دیگر است؟!

kamranroshangar.blogspot.com – شب گذشته عکسی واقعی ازنوشته ای در یکی از خیابانهای شهرستانهای ایران که برروی آن نوشته شده (هرکس به ولایت علی شک دارد با مادر خویش در میان بگذارد)را با احادیثی معتبر از امامان در مورد (ولدزنا بودن)کسانی که به امامان وائمه شیعه باور ندارند را با(تیتر هرکس به ولایت علکی شک دارد مادر جنده است))رابه سایت آزادگی لینک کردم و متاسفانه دقایقی بعد لینک توسط (ادمین) سایت حذف کرده و حتی در کمال ناباوری تهدیدی مبنی بر بستن همیشگی حساب کاربری نیزبرای من ارسال نمودند! لذا به جهت درخواست دوستان مبنی برروشن کردن اصل موضوع و به جهت اطلاع همه دوستان و خوانندگان "کامنتهای رد وبدل شده با ادمین سایت آزادگی را در این لینک قرار میدهم و بدون هیچ توضیحی و یا نقدی قضاوت را به عهده خود دوستان گذاشته و تا عدم شفاف سازی قوانین سایت و معذرت خواهی صاحبان سایت و مشخص کردن محدوده و اختیارات صاحبان سایت "فعالیت خود رادر این سایت متوقف میکنم . (ادامه مطلب و متن گفتگوی من و ادمین سایت آزادگی در لینک) ادامه...
تصویری از کامران بیخدا
ارسال شده توسط کامران بیخدا ، داغ شده حدود ۹ سال قبل در بخش ادیان

دیدگاه ها

تصویری از Sepehri

Sepehri حدود ۹ سال پيش گفت:

۶

هرکس به ولایت علی شک دارد مادر جنده است و یا حرامزاده، ولدزنا، روسپی زاده و غیره، در واقع همه به یک معنی می تواند باشد. اما، بیان عریان تر این عبارت زشت هم بی شک به برهم زدن بشکه ا.نی شبیه است، که بویش بیش از پیش مشمئز کننده می گردد.
شما، اگر بجای واژه مادرجنده، واژه روسپی زاده که آنهم همپایه برگردان فارسی ولدزنا می تواند باشد را بکار ببرید، ضمن انتقال منظورتان، عفت و حیای عمومی را کمتر جریحه دار کرده اید. مزیت این کار، که البته خودسانسوری نیست، کاهش اشمئزاز و حساسیت بی مورد دیگران و عدم انحراف خواننده به حاشیه خواهد بود.

تصویری از mohareb

mohareb حدود ۹ سال پيش گفت:

۱

بچه ها یکی از سخنگو های سایت آزادگی می خواست جواب بده ، چون اکانت نداشت گفت از طرف اون بگم می تونه جوابتون رو اینجا بده

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

۱

مگه سازمان ملل متحده سخنگو داشته باشه ؟:)) طی یک روز لا اقل 3 نفر در سایت آزادگی بنام ادمین با من چات کردن و هر کدوم بجای پاسخ دادن و شفاف بودن فقط سعی کرده از قوانینی حرف بزنه و اصرار به وجود آن بکنه که یک طرفه و سلیقه ای داره درست مثل بالاترین ودنباله توسط دستهای پشت پرده سایت آزادگی اعمال میشه!
من همین شخصی که خودشو بنام خاله سوسکه معرفی میکنه را یکی از اشخاصی میدونم که در به وجود آمدن وضعیت کنونی سایت دخالت مستقیم داشت و از روز اول با بی پاسخ گذاشتن سوالها و نامفهوم جواب دادن به پرسشها و درخواستهای کسانی که میخواستند عضو سایت بشوند را در رسیدن به تنظیم قوانینی با همفکری کاربران ناکام گذاشت!

تصویری از Idalo

Idalo حدود ۹ سال پيش گفت:

۵

سخنگو؟ این طرف در فرندفید نوشته که :
من فقط تبلیغ میکردم برای سایت و چون سوم دبیرستانم و امتحانهای دبیرستانم شروع شد ادامه ندادم
مدیر دیگرشون هم که درس داشته ادامه نداده!

بعید نیست چند وقت دیگه آزادگی بالای صفحه Announce کنه که: به دلیل امتحانات خردادماه مدیران، سایت موقتا تعطیل است!

تصویری از sib

sib حدود ۹ سال پيش گفت:

۰

:))))))

تصویری از sib

sib حدود ۹ سال پيش گفت:

۵

هرچند با نظر سپهری موافقم و اعتقاد دارم باید ملایمتر تیتر میزدید ولی اعتقاد دارم که تفاوت آزادگی و ریشه ها در دراز مدت مشخص خواهد شد.

تصویری از alex.lark

alex.lark حدود ۹ سال پيش گفت:

۶

دوستان عزیز ممکن است من هم اگر چنین واژهای در یک لینک ببینم حتی اگر از طرف دوستانم هم باشد به آن منفی دهم یا از کنارش بگذرم تا داغ نشود. اما بحث بر سر این است که در سایت آزادگی یک نفر به نام ادمین وجود دارد که بر خلاف ادعای اولیه سایت بدون هیچ نظرسنجی در بالا نشسته و حکم صادر میکند. رای منفی کاربران هیچ تاثیری ندارد و کاربر میهمانی است که هیچ قدرت اجرایی نداشته و دائم باید به جناب ادمین التماس کند که جلو فحاشی ساندیس خورها را بگیر و جناب ادمین اگر صلاح ندانستند کاربر به هیچ کجا دستش بند نیست. جناب ادمین ازطرف چه کسی منصوب شده است کسی نمیداند. ایشان وظیفه ندارد به هیچ کس پاسخگو باشد چرا که اختیار تام دارد.

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

۴

من فقط به دوستان پیشنهاد میکنم بجای محکوم کردن تیتر من (که معنی ترجمه شده به فارسی و واضحتر کلمه ((زنا زاده))در زبان عربی و در حدیث و نوشته عکس) است! به موضوع تهدید به بستن حساب کاربری که توسط ادمین مطرح شده توجه نمایند که دقیقن بر خلاف شعارها و وعدهای روزهای آغازین سایت آزادگی میباشد.

تصویری از shadow391

shadow391 حدود ۹ سال پيش گفت:

۲

از جانبی هر دو راست می گووید نمی توانم یک جانبه نظری را ار سال کنم

هم حذف کردن زشت است هم استفاده از کلمات رکیک

تصویری از alex.lark

alex.lark حدود ۹ سال پيش گفت:

۹

حذف کردن زشت نیست دوست من. دیکتاتوری در قالب شعار دموکراسی زشت است. اگر لینکی با منفی فراوان و طی یک پروسه دموکراتیک حذف شود ایرادی بر آن وارد نیست. اما این که یک فرد غیر منتخب به جای همه تصمیم میگیرد ایراد دارد. خمینی هم میگفت اگر 36میلیون بگویند آری و من بگویم نه رای من فصل الخطاب است

تصویری از sib

sib حدود ۹ سال پيش گفت:

۶

بنده کلا با دخالت کردن ادمین مخالفم. این جور مواقع بهتره خود کاربرا واسه اصلاح لینک تذکر بدن.
ادمین مثل ارتش می مونه.
اگه قرار بشه تو اجرای قوانین همش بیاد ذخالت کنه حکومت نظامی میشه که.

تصویری از Sepehri

Sepehri حدود ۹ سال پيش گفت:

۶

دوستان عزیز ممکن است من هم اگر چنین واژهای در یک لینک ببینم حتی اگر از طرف دوستانم هم باشد به آن منفی دهم یا از کنارش بگذرم تا داغ نشود. اما بحث بر سر این است که در سایت آزادگی یک نفر به نام ادمین وجود دارد که بر خلاف ادعای اولیه سایت بدون هیچ نظرسنجی در بالا نشسته و حکم صادر میکند.
و
بنده کلا با دخالت کردن ادمین مخالفم. این جور مواقع بهتره خود کاربرا واسه اصلاح لینک تذکر بدن. ادمین مثل ارتش می مونه. اگه قرار بشه تو اجرای قوانین همش بیاد ذخالت کنه حکومت نظامی میشه که.

به نظر من لپ کلام در این دو کامنت آمده است. حذف لینک توسط مدیران سایت حتی اگر ناقض قوانین سایت باشد کار درستی نیست، حداقل فعلن که در این زمینه یک اجماع کلی برای چنین مواردی موجود نیست.
بگذاریم سایت با روال طبیعی نسبت به پرطرفدار کردن و یا نکردن یک لینک توسط آرای سایر کاربران پیش برود. استفاده از نیروی قهریه، راه حل مناسبی در دراز مدت نخواهد بود. شاید در آینده و با نظر کاربران و وضع قوانینی روشن بتوان پلیس آزادگی را در این زمینه پیشنهاد داد.

اگرچه، کاربران هم شایسته تر است تا نسبت به نگارش متن و تیتر مطلب شان توجه کافی را مبذول دارند.

تصویری از Dubai

Dubai حدود ۹ سال پيش گفت:

۸

به نظر من آزادگی همه چیزش مبهم است، ناگهانی متولد شد، با اسپم زیر فیدهای فرند فید تبلیغ شد، هرکس سوالی در مورد نحوه مدیریتش و مشکلاتش پرسید برچسب مزدوری بهش زده شد. حالا هم دارد راه بالاترین را می رود و به حذف روی آورده. از همه مهمتر هیچ کس نمی داند واقعا آزادگی توسط چه کسی ایجاد شده و مدیریت می شود. تبلیغاتش را کاربری به اسم خاله سوسکه با اسپم کردن در فرند فید آغاز کرد و ناپدید شد، بعد کاربری به نام افسانه مدیریت را به عهده گرفت و پس از چندی او هم ناپدید شد، البته امروز زیر همین لینک کامران جان با آیدی جدید دوباره پیداش شده و گفته که درس و مشق داره و نمیتونه ادامه بده. معمولا به کسی که با دزدی و کپی کاری شروع میکنه و سعی میکنه همه چیز مبهم بمونه و هر سوالی رو با برچسب زدن و تهدید جواب میده نمیشه اعتماد کرد. حداقل من اعتماد نمی کنم.

تصویری از Baker

Baker حدود ۹ سال پيش گفت:

۷

من هم دقیقا با شما هم عقیده هستم، من وقتی جواب همان کاربر افسانه (که ادعای مدیریت سایت را داشت) را به لینک دوستی با عنوان "آیا آزادگی هم متعلق به یحیی نژاد است؟" دیدم شک ام به ارتباط آزادگی و بالاترین بیشتر شد، الان هم که دارد مسیر بالاترین را دنبال می کند و حذف و تهدید را آغاز کرده. در مورد کپی کاری هم که همه چیز واضع و مشخصه! دوستی در فرند فید میگفت مطلب قدیمی اش را به اسم خودشان منتشر کرده اند و وقتی او شکایت کرده گفته اند "خیلی هم باید خوشحال باشید تا مطلبتان در سایت ما منتشر بشه!"

تصویری از Ataa

Ataa حدود ۹ سال پيش گفت:

۶

دقیقا! من هم یادمه که خاله سوسکه چطور شبی که ریشه ها قرار بود افتتاح بشه زیر فیدهای ریشه ها و فیدهای اخراجی های بالاترین یک متن یکسان رو در مورد راه اندازی آزادگی اسپم میکرد، بعد هم که یکی از رفقا در فرند فید لینک های مدیرشون به سایت های تجزیه طلبان رو پیدا کرد و در موردش سوال کرد، یکهو غیبش زد! به نظر من هم احتمال اینکه آزادگی توسط بالاترینی ها راه اندازی شده باشه خیلی زیاده، این حذف و تهدید امروز هم کم شباهت به حذف ها و تهدید های بالاترین نیست!

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

۴

Dubai گرامی >>من در مورد همین رفتار مرموز این سایت به دوستان زیادی هشدار دادم ولی خوب چون من ایران نیستم و خطرش برام کمتر بود مجبور بودم بخاطر اینکه لااقل دوستان را کم نکنیم بطور موقت یه جا جمع بشیم و بنابراین ریشه ها وآزادگی را انتخاب کردیم ..ولی همین موضوعی که شما گفتید را بارها به دوستان گوشزد کردم وحتی به دوستان داخل ایران هم گفتیم فعلن تا مشخص شدن وضع و قوانین و شفاف سازی فقط برای مطالعه و فقط با فیلتر شکن وارد بشوند و به هیچ عنوان فعلن ثبت نام نکنند وحتی با چند نفر از این دوستان در فرفر وپالتاک هم با هم حرف زدیم و قرارمون این بود که به صاحبان سایت فرصت بدیم تا طبق قرار خودشون و شعارشون" در یک پروسه معقول "از بین خود کاربران ناظرینی انتخاب کنند ویا قوانینی با نظر همه نوشته بشه که فقط چند مورد عدم لینک کردن ویا حذف سایتهای لینک به گروههای تروریستی و یا پورنو و...را شامل بشه که متاسفانه با همین بازی موش و گربه دوانی چند نفر از جمله همین افسانه نامی طرف هستیم که واقعن کسی نمیدونه اینا کی هستند! بعنوان مثال من از دیشب تا چند ساعت قبل همین در جواب ادمین سوالهایی مطرح میکردم که واقعن احساس میکردم یا منظور منو نمی فهمند و یا مست هستند ویا واقعن مشکلی دارند و سر وته جواب میدادند!

تصویری از alex.lark

alex.lark حدود ۹ سال پيش گفت:

۴

من هم مشکوک شده ام و دیگر به آنجا باز نمی گردم

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

۲

من همین الان تونستم همین لینک را آزادگی هم قرار بدم ..واین درخواست را جناب گرین عزیز از من کرده بود و فکر کنم چند ساعت دیگر جناب گرین پد عزیز لینک را ببینند .
الکس جان من از دوستان عزیزی چون شما واقعن تشکر میکنم که حرفتون و عملتون یکی است ولی رفتار سام واقعن عجیبه !!ما داریم اینجا تلاش میکنیم کسی از تقدس حرفی نزنه ولی سام گرامی که مثلن یک اتئیسته !اومده میگه (اسم مادر مقدسه و نباید به جنده آلوده بشه!!))واصلن به این موضوع نپرداخت که چرا مدیر سایت لینک را حذف کرده و یا کاربر را تهدید به بستن آکانت میکنه!!

تصویری از alex.lark

alex.lark حدود ۹ سال پيش گفت:

۵

امیدوارم سام خودش بیاد و همین جا گفتگو کنیم. برای من مسئله واژه نبود. من به صداقت آزادگی مشکوک شده ام. مثلا خاله سوسکه که تبلیغ میکرد حتی من ندیدم که در آزادگی فعالیت کنه. گفتند کاربران بالاترین آن را ساخته اند. کدام کاربر بالاترین؟ ساسان کیست؟ همه چیز عجیب و غیر معقول به نظر میرسد. به کاربرانی مثل باروت و زلزله اجازه تام به فحاشی داده میشود اما کاربران شناخته شده تهدید میشوند!!

تصویری از ak_zandik

ak_zandik حدود ۹ سال پيش گفت:

۴

درود دوستان.
این نخستین کامنت و نخستین فعالیت من در این سایت هست. فعلا فقط می تونم بگم که از ظاهر سایت خیلی خوشم اومده. از کامران گرامی بابت دعوت من به این سایت هم سپاسگذارم.

کامران جان، شکی نیست که دخالت مدیران در حذف لینکه کاری بس ناپسند است، اما تیتر هم تیتر خوبی نبود. حداقل می نوشتی مادرش میره دَدَر. :-)

تصویری از sib

sib حدود ۹ سال پيش گفت:

۳

خوش اومدی عزیز.

تصویری از ak_zandik

ak_zandik حدود ۹ سال پيش گفت:

۵

همین الان به آزادگی سر زدم. ظاهرش که خیلی شبیه بالاترینه. فونت به کار رفته، طراحی حتی آیکن کوچیکی که برای نظرات زیر لینک استفاده می کنه. حالت موضوعات داغ کنارش. انگار همون کدهایی که تو بالاترین نوشته بودن رو گرفتند کپی کردند و یه مقدار خیلی کوچیک تغییرش دادند.

تصویری از Ataa

Ataa حدود ۹ سال پيش گفت:

۵

Dubai گفت : هرکس سوالی در مورد نحوه مدیریتش و مشکلاتش پرسید برچسب مزدوری بهش زده شد.

الان دیدم که دوباره این برچسب زدن در آزادگی شروع شده : لینک

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

۲

درود زندیک گرامی ..از اینکه شما دوست گرامی را اینجا می بینم خیلی خوشحال هستم ..

تصویری از alex.lark

alex.lark حدود ۹ سال پيش گفت:

۲

کامران جان رفتم و دیدم که کامنت گذاشتی. رهایشان کن. کسی که تاریخ خودش را فراموش کند مجبور است آنرا دوباره تکرار کند. من مطمئنم در این شرایط اگر انقلابی هم در کشور اتفاق بیفتد همین افرادی که از ادمین دفاع میکنند یک ولی فقیه دیگر پیدا میکنند و به پرستشش مشغول میشوند. تاریخ استبداد چه به روزگار مردم ما آورده!
ملت ما ملتی دیکتاتور ساز است. من به هیچ چیز در این دنیا اعتقاد ندارم ولی این نکته که گفتم برایم اثبات شده است.

تصویری از sib

sib حدود ۹ سال پيش گفت:

۳

واقعا درعجبم که کاربرای آزادگی چجوری به اون سایت اعتماد کردن.
خیلی عجیبه.

تصویری از sib

sib حدود ۹ سال پيش گفت:

۱

خاله سوسکه گفته بیاید تو فرندفید باهاش صحبت کنید
http://friendfeed.com/taranehirani/6ee277ef

تصویری از alex.lark

alex.lark حدود ۹ سال پيش گفت:

۱
تصویری از Idalo

Idalo حدود ۹ سال پيش گفت:

۵

ممنون بابت لینک فرند فید، من هم در آزادگی فعالیت میکردم هم اینجا و هم روزنا.مه ولی بعد از دیدن این لینک فعالیتم را محدود به ریشه ها و روزنا.مه میکنم.

پیشنهاد میکنم شما هم مطالبی که خاله سوسکه در دفاع از خودشون و آزادگی نوشته اند کامل بخوانید، همین دو جمله تکیف من را روشن کرد :

من فقط تبلیغ میکردم واسه سایت .بعدش هم که امتحانام شروع شد رفتم سر درسهام . من سوم دبیرستانم یه حساب درست کردم اینجا ولی دادمش به سرمه که اسم اونم ترانه بود

این هم نمونه یکی اسپم هایی که دوستان در بالا در موردش نوشته بودند. این اسپم زیر یک فید در مورد کتاب بود :

سلام **** جون ، به اتفاق دوست اخراجی دیگری از بالاترین سایتی راه اندازی شده با امکاناتی زیادتر و ظاهری زیباتر از بالاترین . به زودی آدرسشو اعلام میکنم اگر دوست داشتید تشریف بیارید

تصویری از greenit

greenit حدود ۹ سال پيش گفت:

۳

کامران عزیز من زیر همان لینک از شما دفاع کردم ولی بهتر است این گونه لینک ها را به سایت ریشه ها نیاوریم و بین این دو سایت اختلاف نیاندازیم
از نظر خودم دلیلی برای ارسال این لینک در سایت ریشه ها وجود نداره
البته شما مختارید که چه لینکی را ارسال کنید،پوزش بابت را منفی

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

۴

greenit گرامی اختیار دارید عزیز...ولی من هدفم شناساندن ماهیت واقعی سایت آزادگی بود و قضاوت را به عهده خود دوستان گذاشتم وبخاطر وظیفه انسانی خودمو ملزم دانستم که در مورد این رویداد اطلاع رسانی کنم ..
در ضمن مدیر سایت آزادگی که من واقعن نمی دونم ایشون کی هستند بارها از من خواسته که سکوت کنم تا آبروی مدیران ساختگی سایت آزادگی بیشتر از این نرود و وقتی دیدند من ساکت نخواهم شد مجبور شدن با انگ زدن و تهمتهای ابلهانه وارد کردن از نظر خودشون مرا تخریب کنند و بحث را به بیراه بکشند .
من هدفم کشاندن موضوع به ریشه فقط به جهت اطلاع رسانی بود و از دوستانی که از آزادی بیان دفاع کردند و یا از تهدید شدن من به بسته شدن حساب کاربری دفاع نمودند قدر دانی میکنم و کمال تشکر را از عزیزان دارم .

تصویری از sepanta

sepanta حدود ۹ سال پيش گفت:

بادرود...... بنظرمن مسئولین سایت کاربسیارارزنده ای کرده اند که لینک شمارا حذف نموده اند واین لینک شما هم اگرحذف شود باعث تاسف نخواهد بود...
رعایت قوانین هرجامعه ای لازم است وگرنه هرج ومرح می شود و محیط جذابیت خودرا از دست می دهد
متاسفانه برخی از دوستان فرقه نقد وتوهین رانمی دانند ومرز ابین دو را پشت سرمی گذارند... بافحش دادن وتوهین کردن به باورهای دینی هرگز نمی توان آنها را نفی کرد واز بین برد
مسئولین سایت توجه کنند برای سالم ماندن این محیط از طرف کسانی که نمی خواهند به قوائد وقوانین تن دردهند ........ قانون شکنان وقانون گریزان را پس از دادن یک هشدار وعدم واکنش وتکرار مسدود نمایند

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

۱

شما میتونید هر طور دوست دارید نظر داشته باشید گرامی .
اما چون نمیخوام بیشتر از این مزاحم دوستانم در سایت ریشه ها بشم و یا مشکل سایت آزادگی(یا زمین دوم یحیی نژاد وبالاترین و متعاقب آن اصلاح طلبان) را بیارم اینجا "بنابراین شما میتونید به آخرین کامنتهای من در سایت آزادگی نگاهی بکنید.

تصویری از sib

sib حدود ۹ سال پيش گفت:

۰

سپنتا جان شما فقط حق دارید به اینجور لینکها منفی بدید. نه بیشتر و نه کمتر.

تصویری از Chosenone

Chosenone حدود ۹ سال پيش گفت:

۳

به نظر من الفاظی مثل مادرجنده و ... باید اونقدر بکار گرفته بشه که قباحت اش بره.
می دونم که احمقانه به نظر میرسه ولی بعضی ها تا کلمه "مادرجنده" رو می شنوند انگار برق سه فاز از کله شون پریده! تقدرس زدایی از همه جا و از همه کس، شامل توهین هم میشه.
من خودم هم برام سخت بود روبرو شدن با کسی که در جاهایی از بحث فحش میده با از بین بردن قباحت مشکل ام حل شد.
البته همچنان طرفدار استفاده نکردن از الفاظ رکیک در تیتر و یا به صورت گسترده در متن هستم ولی واقعا خیلی جاها فقط لفظ رکیکه که حس و انتقال میده.

تصویری از nazanin

nazanin حدود ۹ سال پيش گفت:

۰

دوست عزیز من اصلا به تیتر این مطلب کاری ندارم، من می‌خوام با شما که میگی‌ باید اینقد گفت شه که تقدسش بریزه حرف بزنم. الان این چه استراتژی هست؟؟!!! یعنی‌ شما مثلا اگه بچهٔ ۳ ساله تون توی خونه این کلمه رو به کار ببره واسه صدا کردن مامانش تشویقش می‌کنی‌ میگی‌ آفرین گوگولی بگو که تقدسش بریزه، بزرگ شدی عادی باشه . یا اینکه اگه در مورد خودتون کلمهٔ فلان رو به کار ببره میگی‌ باریکلا بچه بگو. بازم میگم بحثم در مورد حذف لینک و این چیزا نیست، دارم در مورد تفکر باحاله شما می‌پرسم دوستم. آخه کجا دیدی واسه این که تقدس زدایی کنن فحش میدن حالا به مادر کسی‌ یا به هر جای خودش. نظری نسبت به whore‌ها هم ندارم، چون هر کسی‌ اختیار بدن خودشو داره، ولی‌ اینکه الان شما میگی‌ بگین تقدس زدایی شه هم به قشر ج... توهین کردی چون با توهین ازشون یاد می‌کنی‌، و هم به مادر طرفی که می‌خوای دهنشو صاف کنی‌.

با اینکه به لینک نه مثبت دادم نه منفی ولی‌ به نظر خنده داره شما منفی میدم.

تصویری از ariya7

ariya7 حدود ۹ سال پيش گفت:

۵

دوستان تو این مدت مطالبی رو شنیدم که بسیار جالب بود با این تهدیدی که کردند حساب کامران رو می بندند شکم نصبت به اداره کنندگان آزادگی و دیگر مسائل بیشتر شده منتظر آینده هستم تا چیز های بیشتری روشن بشه

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

۳

دوستان گرامی همان طور که بسیاری از شما شاهد بودید از شب گذشته تاکنون موج حملات تیمهای وابسته به اسلامگرایان در سایت آزادگی و زیر همین لینک به منظور تخریب من ادامه داشته و دارد و با وجود اینکه لینک ارسالی یکی از لینکهای پربحث نیز بود ولی به عمد از ورود آن به بخش لینکهای پر بحث توسط صاحبان و ادمین وقت سایت جلوگیری گردید.
اما نتایجی را که ازنظر خودم بدست آوردم با دوستان تقسیم میکنم تا در آینده از روی دادن چنین حوادثی با فریبکاری و دغل بازی فرصت طلبان جلوگیری کنیم .جریان اینگونه آغاز شد که :
پس از اعتراض من به حذف لینک بارها و بارها از من خواسته شد موضوع حذف لینک را مطرح نکنم و در صورت ممکن کامنتهای رد و بدل شده با ادمین را منتشر نکنم وحتی اجازه خواستند کامنتهای رد و بدل شده را حذف کنند! ولی من تهدید کردم اگر کامنتهای بحث ادمین و من از زیر لینک حذف شود دوباره آنها را زیر همه لینکها اسپم خواهم کرد و در صورت لزوم حتی عکس رنگی از کامنتها را دارم که در صورت تکذیب شما "آنها را منتشر خواهم کرد! لذا با زیر بار نرفتن من "جریان طور دیگری رقم خورد و اینبار دارودسته پشت صحنه سایت آزادگی ((به احتمال زیاد)) خود ادمینها با انواع شناسه های تازه ساخته شده که حتی به زور یک لینک هم ارسال کرده بودند زیر لینک حضور یافته و سعی کردند بجای پرداختن به مسئله یعنی فحاشی امامان و پیامبران به مردم عادی ((برابر صدها سند معتبر فقه شیعه))را پوشش داده و لینک گذار یا کامران را فحاش جلوه دهند وهمان طور که دوستان شاهد بودند با وجود اینکه با مغلطه های بسیار ساده لوحانه وارد شده بودند و من پی در پی هشدار میدادم که اگر دنبال فحاش می گردید باید سراغ امامانتان بروید !!یا یقه تبلیغات اسلامی شهرتان را بگیرید که فحاشی را بر در ودیوار کوچه وخیابان می چسبانند ولطفن به اصل موضوع بپردازیم !اما با وجود این حملات ادامه یافته و هنوز ظاهرن در حال ادامه است.
و متاسفانه پیام ((ادمینی بنام آزادگی 1))هم چنان آلوده به مغلطه بود و ایشان چنان کاربران را هالو فرض کرده اند که بجای پاسخ به صورت مسئله اصلی و عذر خواهی ! سعی کردند در جوابیه نامفهوم خود اینطور القا کنند که کسانی سعی در نشر ناسزا دارند و سایت مشغول مقاومت در برابر این اصرار ناحق است !!و از طرفی باز یکطرفه خود را مدیریت خوانده و پیغام دادند مدیریت سایت زیر بار این خواسته ناحق نخواهد رفت !
در ادامه ادمین" بدون پرداختن به دلیل تهدید کاربران به حذف و بدون پرداختن به چگونگی واگذاری تنظیم قوانین ومدیریت در یک همه پرسی ((برابر شعارهای روز اول افسانه نامی ))!!متاسفانه با توجیه های ساده لوحانه و به مانند مغلطه کاران اسلامیست مارکسیست!!اعمال نظر شخصی خود را با آمیختن با نام (((کوروش و فرزندانش)))همان قانون به خواننده و کاربران تحویل دادند!
اما نتیجه ای که من حاصل کردم ..زبان محاوره وکامنت گذاری و مغلطه سازی مدافعین سایت آزادگی به چند گروه نزدیکتر است و معمولن گروههای زیر بر اساس شواهد تاریخ رسانه هایشان "وقتی پاسخی در برابر صورت مسئله و سوالی مشخص ندارند با استفاده از مغلطه (حمله به نقد کننده یا صاحب حق و یا معترض ))بجای توضیح در مورد خواسته وی و حقوق وی "سعی در تخریب شخصیت و زیر سوال بردن ماهیت و هویت وی را دارند!
این گروهها عبارتند از ...رسانه ها و بنگاههای خبر پراکنی اسلامگراها از هر نوع (اصلاح طلب "اصولگرا"سنی "شیعه") و کل حکومتهای اسلامی"+ رسانه های گروههای کمونیستی"+رسانه های گروههای اسلامی مارکسیستی و به خصوص (((سازمان مجاهدین خلق))) میباشد و من شخصن معتقدم حتی دستهای پشت پرده آزادگی خارج از گروههای بالا قرار ندارد و در مجموعه گروههای عقلانی و علمی نبوده و در واقع تابع سازمانها وباورهایی هستند که به نوعی وابستگی نیمه پنهان و پنهان ومستقیم و غیر مستقیمی با توهم و خرافه ودین داشته و دارند .
بحرحال من با صراحت به هیچ وابستگی اینا اشاره نمیکنم و قضاوت را به عهده دوستان میگذارم .
و دیگر در سایت آزادگی فعالیت نخواهم.

تصویری از merlian

merlian حدود ۹ سال پيش گفت:

دوست گرامی کامران بی خدا من لاگین کردم که بگویم من با حرف های شما موافق نیستم.اگر یادتان باشد در همان لینک مربوطه تان در ازادگی مدیر ازادگی گفتند که قصد تهددی نداشته اند و فقط به دلیل ان که شما لفظ جنده در فرهنگ فارسی فحش و ناسزا محسوب می شود ان حرف را زده اند و گرنه هرکس نداند خود شما بهتر می دانید که در ازادگی لینک های منتقد مذهب حتی بسیار بیشتر از ریشه ها ارسال می شود.من از شما می خواهم کمی خویشتن نداری نشان دهید.هر ردوی این سایت ها نیاز به زمان دارند.

تصویری از sib

sib حدود ۹ سال پيش گفت:

۲

خوب شما تو اون لینک منفی دادید یا نه؟
شما فقط حق منفی دادن دارید و به هیچ کس نباید اجازه ی حذف لینک داد.
اگه حذف لینک منطقی بود ما مگه مرض داشتیم از بالاترین کوچ کنیم؟
چه ملت ساده ای هستید شما

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

۱

merlian
گرامی ..اول اینکه شما در مرحله اول باید به من ثابت کنید طبق کدامین پروسه دموکراسی صاحبان سایت با رای مستقیم اعضا وکاربران این گروه کاری به یک بار بعنوان مدیر سایت انتخاب شدند!! تا بعد به این بپردازیم که ایشان بعنوان مدیری منتخب از سوی اعضا حق نظارت بر قانونی دارد که توسط کاربران به تصویب رسیده است یا خیر؟!
ازطرفی من اصلن کاری با این ندارم در لفظ فارسی معنی جنده میدهد یا خیر ! و من فقط ترجمه فارسی لفظ ولده زنای عربی را به فارسی روان یعنی جنده تیتر و لینک نموده ام و گویا شما به پاسخهای من در آزادگی توجه نکردید و الا جوابهای خود را می گرفتید و اگر هم کسی این وسط مقصر باشد "من نیستم و آن امام صادق و امام علی شماست که چنین سخنهایی را ایراد فرموده اند و مقصر تبلیغات اسلامی رژیم است که چنین نوشته هایی را بر در و دیوار منزل هموطنان نصب میکنند!!
چطور است که شما وقتی لفظ عربی مادر جنده را بر در ودیوار کوچه و خیابانتان را نصب میکنند خوشایند و قابل تحمل است و شخصی مانند کامران وقتی ترجمه فارسی آنرا در تیتر قرار میدهد رگ گردن مبارک باد میکند؟!
چرا ایرانی یاد گرفته است فحش عربی را تحمل کرده و فرزندان خود را وادار به تحمل دیدن آن بر در ودیوار نماید اما ظرفیت دیدن ترجمه عربی آنرا ندارد؟!