۲۲

جنتی : طبق یک نظرسنجی حسن نصرالله و احمدی‌نژاد در مصر محبوب‌اند!

tagheer.cc – «تغییر»: دبیر شورای نگهبان گفت: نتایج یک نظرسنجی در بین مردم مصر نشانگر محبوبیت بالای سید حسن نصرالله رهبر مقاومت اسلامی حزب‌الله و رئیس‌جمهور کشورمان در بین مردم این کشور است. دبیر شورای نگهبان گفت: نتایج یک نظرسنجی در بین مردم مصر نشانگر محبوبیت بالای سید حسن نصرالله رهبر مقاومت اسلامی حزب‌الله و رئیس‌جمهور کشورمان در بین مردم این کشور است. آیت‌الله احمد جنتی، دبیر شورای نگهبان در مراسم گرامیداشت سی و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سفارت ایران در قطر، پیروزی انقلاب اسلامی را در راستای سنت ثابت و تغییر ناپذیر الهی در غلبه قدرت معنوی و الهی بر قدرت مادی توصیف کرد. به گزارش آفتاب ،مهم‌ترین اظهارات دبیر شورای نگهبان قانون اساسی را در ادامه می‌خوانید: در شرایط پیروزی انقلاب اسلامی اسلام در احتضار کامل بود و همه دنیای مادی اعتقاد و باور داشت که دین هیچ کارآمدی برای زندگی بشری ندارد و و پیشرفتهای علمی و فناوری و صنعتی چشم جهانیان را خیره کرده بود و آثار این پیشرفتهای مادی در زندگی اجتماعی و فرهنگی مردم نیز سیطره انداخته بود و غربیها اسلام را مایه عقب ماندگی و عدم پیشرفت مسلمانان عنوان می‌کردند. در چنین شرایطی انقلاب اسلامی پدید آمد و یک روحانی و مرجع تقلید در قم در مقابل حاکم مستبد به پاخواست و به یک معنی در مقابل نظام سلطه جهانی یک تنه حرکت کرد و از دین و خدا و مردم و پابرهنگان و مستضعفان دم زد، سخنانی که در آن روز برای هیچ‌کس باور کردنی نبود و کالایی بود که در بازار دنیا خواهانی نداشت اما محاسبات معنوی و تقدیر الهی فراتر از محاسبات انسانی و دنیایی است و جوانهایی که از سوی رژیم طاغوت به سوی فحشا و شهوت سوق داده می‌شدند و کسی تصور حرکت آنها را نمی‌کرد، با تمام وجود و تا پای جان خود به امام و انقلاب اسلامی عشق ورزیدند و قدرت معنوی انقلاب اسلامی نمود یافت و دشمنان مجبور به پذیرش واقعیت قدرت انقلاب اسلامی شدند. قدرت‌های مادی مغرور و سرمست از قدرت مادی استبدادی خود از سنت ثابت الهی در پیروزی حق بر باطل غافل شدند و خیال باطلی داشتند که قدرت مادی آنها زوال ناپذیر است و شاه و رژیم طاغوتی با مغرور و نخوت باور نمی‌کرد که روزی و آن هم بدست تعدادی طلبه و مردمی بی‌سلاح و بدون قدرت اقتصادی و نظامی و تبلیغاتی زوال یابد و سرنگون شود. ادامه...
تصویری از sib
ارسال شده توسط sib ، داغ شده حدود ۹ سال قبل در بخش سیاست

دیدگاه ها

تصویری از nazanin

nazanin حدود ۹ سال پيش گفت:

۳

ای بابا. "رو" چیز خوبیه که اینا دارن به اندازهٔ کافی‌. "دروغ" هم که کسی‌ رو نکشته تا حالا.

حالا این با این سنش پاشده رفته قطر که سخنرانی‌ کنه!!؟؟ چه دل خجسته یی داره والا.

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

۳

دروغ نگفته این جنتی و واقعن این دو نفر در میان همه گروههای اسلامگرای تروریستی مصر((نه مردم کشور مصر)) و حتی گروههای اسلامگرای تروریست سایر 55 کشور اسلام زده ((نه مردم عادی این کشورها)) هم مشهور بوده و هستند و بر منکرش لعنت!:))

تصویری از nazanin

nazanin حدود ۹ سال پيش گفت:

۲

کامران جان، آخه این احمدی نژاد که تو کار جاده زدن و آسفالت کردن واسه ظهور آقاشه. این کشور‌ها که گفتی‌ که جاده آسفالت نمیکنن. :))

تصویری از sib

sib حدود ۹ سال پيش گفت:

۲

واقعا این رژیم دیگه گندش دراومده.
قبلا اینقدر بی سرو سامان نبود