۱۸

25 بهمن؛ این درخواست مجوز تظاهرات نیست، فراخوان است

iranpressnews.com – همه در یک سال و نیم گذشته دیده ایم که گرفتن مجوز راهپیمایی از وزارت کشور دولت کودتا یک شوخی بیشتر نیست.و حرکت موسوی و کروبی در مورد خواستن مجوز, صرفا دعوت و فراخوان به تظاهرات است. دیگر بهانه ای ندارم که: ما رهبر نداریم…یا رهبران ما کوتاهی می کنند: این گوی و این میدان رهبران فراخوان تظاهرات دادند واکنون نوبت ماست که به عنوان اولین کشور خاورمیانه که حرکت به سوی دموکراسی را آغاز کرد, قدم نهایی را برداریم: انقلاب سبز و برچیدن بساط ظلم و جور نظام پلید ولایت فقیه ادامه...
تصویری از ddno
ارسال شده توسط ddno ، داغ شده حدود ۹ سال قبل در بخش جامعه

دیدگاه ها

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

تظاهرات 25 بهمن یا هر روز دیگر یک خطای بزرگه و بهترین فرصت برای مردم ایران به منظور اعتراض و احتمالن درگیری وفرار با استفاده از تاریکی شب و مقاومت ومقابله به مثل "فقط میتونه چهارشنبه سوری باشد.
نباید با طناب موسوی و کروبی داخل چاه رفت و اینا میخوان انرژی معترضین را قبل از شب چهارشنبه سوری از بین ببرند تا هماهنگی برای چهارشنبه سوری انجام نشه !!دوستان فریب نخوریم .....
به خوبی اطلاع دارم چون نواهای ضعیفی مبنی بر احتمال ترقه بازی و تبدیل این ترقه ها به ابزار دفاع و مقاومت در چهارشنبه سوری را شنیدن!! میخوان قبل از چهارشنبه سوری به بهانه مختلف این انرژی را تخلیه کنن!!
فریب نخوریم و این یک توطئه از قبل طراحی شده است .
((من آزادگی فعالیت نمی کنم چون فعلن وضعیت مدیران مشخص نیست ولی همین الان لینکهایی هم اونجا وچند جای دیگه دیدم و متاسفانه دارن جو سازی برای تخلیه انرژی و پتانسیل اعتراض ملت را زمینه سازی میکنند..هموطن فریب نخوریم ...تنها زمان و بهترین زمان شروع اعتراض فقط شب چهارشنبه سوری هستش که داخل کشور بی جهت بیش از 500میلیون ترقه برای شادی منفجر می کنیم !!

تصویری از alex.lark

alex.lark حدود ۹ سال پيش گفت:

۴

بنی صدر هم گفته: اگر شما خیابان‌ها را ترک کردید از فردایش زندان، شکنجه و اعدام در انتظارت خواهد بود!
وقتی بیرون آمدی نباید بگذاری تو را به زور به خانه برگردانند، اگر به خانه برگشتی دیگر از فردایش داغ، درفش، زندان، شکنجه و اعدام در انتظارت خواهد بود.

به یاد هموطنان می آورم که بارها این امر را هشدار دادم که اگر شما خیابان‌ها را ترک کردید جنبش را رها کردید بساط اعدام، داغ، درفش و شکنجه گسترده خواهد شد. مصری‌ها در همان روز به خبرنگار لیبراسیون روزنامه صبح فرانسه همین امر را گفته بودند که می‌دانیم که اگر جنبش را رها کنیم فردایش زندان، محاکمه و اعدام است، پس رها نکردند، چون رها نکردند پیروز شدند.

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

۱

با نظر الکس گرامی کاملن موافقم .و نظر من اینه موسوی و دار ودسته عمدی دارن راه حرکت گسترده تر برای سرنگونی رژیم را می بندند و اونا میدونن اگر مردم را به بهانه حمایت از مردم مصر بیرون بکشن !رژیم نیروهای زیادی بیرون خواهد آورد که این حرکت کنترل شده تبدیل به به اعتراض بر علیه خودش نشه و چون یک روز پلیسی هستش که مردم هیچ سلاح ندارند و فلسفه حضور هم اعتراض به رژیم نیست !پس احتمال خیلی کمی وجود داره حرکت به اعتراض بر علیه رژیم تبدیل بشه ! و اونا میدونن بعد از چند ساعت مردم به خونه خواهند رفت و این برگشتن به خونه هم باعث دلسردی و ناامیدی میشه و هم احتمال شکل گیری اعتراض بعدی در چهار شنبه سوری پائین میاد و هم اگر حرکتی اعتراضی در محلی هم شد و منجر به دستگیری یه تعدادی گردید !دست رژیم باز گذاشته میشه که هر بلایی سر اونا بیاره و خائن و یا وابسته به اتیوپی و کواتمالا اونا را معرفی کنه !! به نظر من هدف موسوی و کروبی درست در جهت منافع رژیمه و الا هرگز کسی این همه وقت مناسب مثل چهارشنبه سوری به اون زیبایی که 500میلیون ترقه دست مردمو را ول نمکینه تا 25 بهمن خودشو ابزار سرکوب بعدی خودش قرار بده !!
ازطرفی به قول الکس عزیز"اگر مردم اینبار بیرون آمدند باید اینو در نظر بگیرند که هر گونه برگشت به خانه همان و کشتار فرزندان ملت و بهانه دادن برای نسل کشی گسترده همان!

تصویری از alex.lark

alex.lark حدود ۹ سال پيش گفت:

۳

البته این را بنی صدر گفته ولی چون حرف منطقی ای هست باید پذیرفت. یا نباید بیرون رفت یا باید تا آخر ایستاد. به نظر من جنبش خیابانی احتیاج به آمادگی بیشتر افکار عمومی و یک شوک در جامعه داره.

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

۲

اون وقت شما منتظر تاکتیک موسوی و کروبی هستید؟! مگه شما و دوستانتون صدها هزار بار نگفتید موسوی و کروبی در مقام رهبر جنبش خودشونو نمیدونن ولی الان دارید اونا را بعنوان لیدر و تئوریسین القا میکنید و جا میزنید ؟! ازطرفی منشور و اهداف موسوی و کروبی کاملن مشخصه و برگشت به راه امام راحلتون را در نظر دارند !!و اینجا سوال پیش میاد شما که منتظر تاکتیک گذاری توسط بارومندان راه امام راحلتون هستید اصلن معترض چه چیزی تشریف دارید و چرا باید اعترض کنید و به چی اعتراض دارید عزیز؟! من به صراحت اینو میگم معتقدین به موسوی و کروبی یا همون (((راه امام راحل ))) نیازی به انقلاب و تغییر ندارند و اینایی که الان سر کار هستند هزار مرتبه بهتر از دارودسته باند خمینی در اوئل کلاه برداری سال 587 تشریف دارند!! از طرفی اصلن اومدیم انقلاب کردید!!!((((البته این احتمال 1 به صد وجود داره))!!!بعد دوست دارید چیکار کنید؟! حتمن بعدش دوست دارید بگید موسوی و کروبی دولت موقت هستند و بعدن یه کاری میکنیم و همه رو بفرستید خونه و یه تعداد جانی و بسیجی دیروزی که امروز بخاطر منافع اینبار دور موسوی و کروبی جمع میشوند را بفرستید به جون مردم ؟! هدفتون چیه شما سکولاریسم ؟! البته نه شعاری بلکه نوشتاری و عملی و با استناد به شورای رهبری مشخص !!! من به شخصه نظرم اینه هر کسی با توصیه موسوی و اصلاح طلبان وارد این بازی بشه محکوم به سلطه گری از نوع اسلام سبز و رحمانی خواهد بود و بیرون نرفتن و هزینه ندارن فعلن بهترین راهکار ممکن است .

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

۱

این نظر یک ساندیس خور در سایت آزادگی در مورد تظاهرات 25 بهمن است>>>>>>>((((((قرار ما فردای بیست و دو بهمن و فردای بیست و پنجم بهمن.
اگر در ترازوی دموکراسی شما وزن سیاسی هر طیفی را با راهپیمایی مقایسه می کنند و نه پای صندوق رای قبول.
اگر بیست و دو بهمن خوب امدند مردم...سه روز تو واق واق کن...اگر برای بیست و پنجم بهمن نیامدند اهالی فرقه سبز،باز تو سه روز واق واق کن
...اما من قبول می کنم اگر بیست و پنجم بهمن جمعیت امد در خیابانها،در حمایت از آرمانهای امام راحل و در تلاش برای بازگشت به سالهای طلایی امام،باز هم یکی از انقلابیون سردسته فرقه ای است و می داند شما را تا کجا دنبال خودش بکشد...باز تو عمری واق واق کن.
ما می مانیم.
)))))>>>با این مثال کوچک خواستم اینو عرض کنم اگر به دعوت موسوی و اصلاح طلبان تظاهراتی انجام گیرد و کار رژِیم یک سره نشود و باز عصر جهت تماشای کارتون تام وجری و سریالهای زرشکی رسانه های ولایت "مردم به خانه برگردند !!!فردای آن روز این حضور و تظاهرت دقیقن به ضرر ملت و به نفع رژِیم تبلیغ خواهد شد و حتی اگر اعتراض کوچکی نیز شنیده شود و مردم از آن حمایت نکنند و اجازه دهند سرکوب انجام شود !!فردای آن روز دستگیر شدگان عوامل اسرائیل و کواتمالا نامیده شده و بدون رفت وبرگشت سرنوشتی به جز اعدام در انتظارشان نیست !!و ااگر تظاهرات نتواند به سرنگونی منتهی شود فردای آن روز تیمهای سایبری ((مانند همین شخص)))در سایتها جار خواهند زد ملت طرفدار آرمانهای امام راحل هستند و بخاطر دفاع از آرمانهای وی حضور یافتند !!!

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

۱

سرنگونی که با توسل به شعار الله اکبر روی دهد محکوم به تحمیل باورهای پشت پرده وابزارهای دیگر این شعار بر دستاورد انقلاب میباشد(حضرت کامران ص)