۲۱

۲۵ بهمن از «انقلاب» تا «آزادی» در دفاع از انقلاب برای آزادی!

balva.wordpress.com – حرکت موسوی و کروبی برای درخواست مجوز برای راهپیمایی در ۲۵ بهمن بی‌شک حرکت بسیار درستی است و خرده‌گیرانی که نظر به عیب می‌کنند و می‌گویند مجوز گرفتن از حکومتی سراسر وقاحت و جنایت کار بیهوده‌یی است و احتمالا مشروعیت دادن به آن است فراموش می‌کنند که مرحله‌ی کنونی از جنبش مردم مرحله‌یی نیست که مردم در خیابان باشند بعد مجوز گرفتن عقب‌نشینی محسوب شود. پاسخ به این سوآل که «آیا با رهبری موسوی و کروبی می‌شود امیدی به بهبود اوضاع داشت؟» شاید منفی باشد اما وقتی گزینه‌ی دیگری در میان نیست پرسش اساسی‌تر این است که «چه باید کرد؟» اپوزیسیونی که موسوی و کروبی را جزیی از جمهوری اسلامی می‌داند که به عنوان مانعی برای انقلاب و سرنگونی جمهوری اسلامی عمل می‌کنند در این یک سال گذشته که عملا تظاهرات در داخل کشور صورت نگرفت و موسوی هم جز بیانیه دادن کاری نکرد و کروبی هم فقط کتک خورد و به خانه‌اش حمله شد و کاری صورت نداد فرصت این را داشتند که رهبری مبارزات مردم ایران را به دست بگیرند اما به هر حال این کار را نکردند یا نتوانستند یا نخواستند یا اینقدر درگیر دعواهای بین خودشان بودند که فرصت هیچ اتحاد عملی به دست نیامد! ادامه...
تصویری از balva
ارسال شده توسط balva ، داغ شده حدود ۹ سال قبل در بخش سیاست

دیدگاه ها

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

تظاهرات 25 بهمن یا هر روز دیگر یک خطای بزرگه و بهترین فرصت برای مردم ایران به منظور اعتراض و احتمالن درگیری وفرار با استفاده از تاریکی شب و مقاومت ومقابله به مثل "فقط میتونه چهارشنبه سوری باشد.
نباید با طناب موسوی و کروبی داخل چاه رفت و اینا میخوان انرژی معترضین را قبل از شب چهارشنبه سوری از بین ببرند تا هماهنگی برای چهارشنبه سوری انجام نشه !!دوستان فریب نخوریم .....
به خوبی اطلاع دارم چون نواهای ضعیفی مبنی بر احتمال ترقه بازی و تبدیل این ترقه ها به ابزار دفاع و مقاومت در چهارشنبه سوری را شنیدن!! میخوان قبل از چهارشنبه سوری به بهانه مختلف این انرژی را تخلیه کنن!!
فریب نخوریم و این یک توطئه از قبل طراحی شده است .
((من آزادگی فعالیت نمی کنم چون فعلن وضعیت مدیران مشخص نیست ولی همین الان لینکهایی هم اونجا وچند جای دیگه دیدم و متاسفانه دارن جو سازی برای تخلیه انرژی و پتانسیل اعتراض ملت را زمینه سازی میکنند..هموطن فریب نخوریم ...تنها زمان و بهترین زمان شروع اعتراض فقط شب چهارشنبه سوری هستش که داخل کشور بی جهت بیش از 500میلیون ترقه برای شادی منفجر می کنیم !!

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

۱

این نظر و سوتی یک ساندیس خور در سایت آزادگی در مورد تظاهرات 25 بهمن وشخص موسوی و اصلاح طلبان است>>>>>>>((((((قرار ما فردای بیست و دو بهمن و فردای بیست و پنجم بهمن. اگر در ترازوی دموکراسی شما وزن سیاسی هر طیفی را با راهپیمایی مقایسه می کنند و نه پای صندوق رای قبول. اگر بیست و دو بهمن خوب امدند مردم...سه روز تو واق واق کن...اگر برای بیست و پنجم بهمن نیامدند اهالی فرقه سبز،باز تو سه روز واق واق کن...اما من قبول می کنم اگر بیست و پنجم بهمن جمعیت امد در خیابانها،در حمایت از آرمانهای امام راحل و در تلاش برای بازگشت به سالهای طلایی امام،باز هم یکی از انقلابیون سردسته فرقه ای است و می داند شما را تا کجا دنبال خودش بکشد...باز تو عمری واق واق کن. ما می مانیم.)))))>>>با این مثال کوچک خواستم اینو عرض کنم اگر به دعوت موسوی و اصلاح طلبان تظاهراتی انجام گیرد و کار رژِیم یک سره نشود و باز عصر جهت تماشای کارتون تام وجری و سریالهای زرشکی رسانه های ولایت "مردم به خانه برگردند !!!فردای آن روز این حضور و تظاهرت دقیقن به ضرر ملت و به نفع رژِیم تبلیغ خواهد شد و حتی اگر اعتراض کوچکی نیز شنیده شود و مردم از آن حمایت نکنند و اجازه دهند سرکوب انجام شود !!فردای آن روز دستگیر شدگان عوامل اسرائیل و کواتمالا نامیده شده و بدون رفت وبرگشت سرنوشتی به جز اعدام در انتظارشان نیست !!و ااگر تظاهرات نتواند به سرنگونی منتهی شود فردای آن روز تیمهای سایبری ((مانند همین شخص)))در سایتها جار خواهند زد ملت طرفدار آرمانهای امام راحل هستند و بخاطر دفاع از آرمانهای وی حضور یافتند !!!