۱۷

به گمان من 25 بهمن اتفاق خاصی خواهد افتاد!

tamashagah.wordpress.com – به نظر میرسد مردم با دیدن انقلاب کشورهای همسایه درس تازه ای گرفته اند که برای عقب راندن دیکتاتور نباید بادکنک هوا کرد و بوق زد و چراغ روشن کرد یا لباس شویی و اطو را با هم روشن کرد مثلاً ! هرچند به احتمال زیاد حکومت بعد از بیست و پنج بهمن کماکان همین خواهد بود ولی به نظر میرسد اتفاق خوب این است که دیگر با حسرت جلو کامپیوتر فرار دیکتاتور همسایه را تماشا نمیکنیم! و در خیابان پوستر سی و هشت متری آقا را با حرص نگاه کنیم! چون به نظر میرسد اولین چیزی که پاره خواهد شد عکس آقاست! حالا بعدش هم شاید خود … بله. پس این فرصت را هدر ندهیم. بیایید 2011 سال مرگ دسته جمعی دیکتاتورها باشد. ادامه...
تصویری از dindar
ارسال شده توسط dindar ، داغ شده حدود ۹ سال قبل در بخش سیاست

دیدگاه ها

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

تظاهرات 25 بهمن یا هر روز دیگر یک خطای بزرگه و بهترین فرصت برای مردم ایران به منظور اعتراض و احتمالن درگیری وفرار با استفاده از تاریکی شب و مقاومت ومقابله به مثل "فقط میتونه چهارشنبه سوری باشد.
نباید با طناب موسوی و کروبی داخل چاه رفت و اینا میخوان انرژی معترضین را قبل از شب چهارشنبه سوری از بین ببرند تا هماهنگی برای چهارشنبه سوری انجام نشه !!دوستان فریب نخوریم .....
به خوبی اطلاع دارم چون نواهای ضعیفی مبنی بر احتمال ترقه بازی و تبدیل این ترقه ها به ابزار دفاع و مقاومت در چهارشنبه سوری را شنیدن!! میخوان قبل از چهارشنبه سوری به بهانه مختلف این انرژی را تخلیه کنن!!
فریب نخوریم و این یک توطئه از قبل طراحی شده است .
((من آزادگی فعالیت نمی کنم چون فعلن وضعیت مدیران مشخص نیست ولی همین الان لینکهایی هم اونجا وچند جای دیگه دیدم و متاسفانه دارن جو سازی برای تخلیه انرژی و پتانسیل اعتراض ملت را زمینه سازی میکنند..هموطن فریب نخوریم ...تنها زمان و بهترین زمان شروع اعتراض فقط شب چهارشنبه سوری هستش که داخل کشور بی جهت بیش از 500میلیون ترقه برای شادی منفجر می کنیم !!