۱۷

25 بهمن ، 25 خردادی دیگر

green-newz.blogfa.com – با توجه به درخواست رسمی آقایان موسوی و کروبی برای راهپیمایی حمایتی از مردم مصر و تونس در 25 بهمن ساعت 3 بعد از ظهر ، مهمترین کاری که ما می توانیم انجام دهیم اطلاع رسانی است ، آن هم در سطح وسیع . بر روی دیوارها ،روی اسکناس ها ، ساختن نماهنگ و .... تا بار دیگر حماسه 25 خرداد خود را تکرار کنیم . همراه شو رفیق . ادامه...
تصویری از jsgilan
ارسال شده توسط jsgilan ، داغ شده حدود ۹ سال قبل در بخش سیاست

دیدگاه ها

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

تظاهرات 25 بهمن یا هر روز دیگر یک خطای بزرگه و بهترین فرصت برای مردم ایران به منظور اعتراض و احتمالن درگیری وفرار با استفاده از تاریکی شب و مقاومت ومقابله به مثل "فقط میتونه چهارشنبه سوری باشد.
نباید با طناب موسوی و کروبی داخل چاه رفت و اینا میخوان انرژی معترضین را قبل از شب چهارشنبه سوری از بین ببرند تا هماهنگی برای چهارشنبه سوری انجام نشه !!دوستان فریب نخوریم .....
به خوبی اطلاع دارم چون نواهای ضعیفی مبنی بر احتمال ترقه بازی و تبدیل این ترقه ها به ابزار دفاع و مقاومت در چهارشنبه سوری را شنیدن!! میخوان قبل از چهارشنبه سوری به بهانه مختلف این انرژی را تخلیه کنن!!
فریب نخوریم و این یک توطئه از قبل طراحی شده است .
((من آزادگی فعالیت نمی کنم چون فعلن وضعیت مدیران مشخص نیست ولی همین الان لینکهایی هم اونجا وچند جای دیگه دیدم و متاسفانه دارن جو سازی برای تخلیه انرژی و پتانسیل اعتراض ملت را زمینه سازی میکنند..هموطن فریب نخوریم ...تنها زمان و بهترین زمان شروع اعتراض فقط شب چهارشنبه سوری هستش که داخل کشور بی جهت بیش از 500میلیون ترقه برای شادی منفجر می کنیم !!