۱۷

خسته از این همه شعار مرده باد زنده باد

pezhman.mihanblog.com – دست و پا زدن و فریاد زدن همیشه نشانه بیداری نیست گاهی نشانه خواب بودن ، کابوس دیدن و هذیان گفتنه. ما ایرانی ها دیگه کاملا تبدیل شدیم به ملت زنده باد مرده باد ! یکی نیست داد بزنه : گشت ارشاد از وقتی شروع شد که ما به خواهرامون گیر دادیم! دیکتاتوری وقتی پا گرفت که به همسران مون و فرزندان مون زور گفتیم! تقلب توی انتخابات از جایی آغاز شد که همه با برگه های توی جیب مون رفتیم سر جلسه امتحان! دروغ از اونجا شروع شد هر کدوم توی هر شغل و هر جایی که هستیم واسه کوچکترین منفعت بزرگ ترین دروغ ها رو گفتیم ! پرونده سازی ازاونجا پا گرفت که هر دفعه سه نفر از ما دورهم جمع شد پشت سر سه نفر دیگه حرف زدیم و تهمت زدیم و غیبت کردیم. سانسور از جایی شروع شد که توی فامیل و دوست و آشنا تحمل کسی که مثل خودمون نباشه رو نداشتیم... ادامه...
تصویری از Big Log
ارسال شده توسط Big Log ، داغ شده حدود ۹ سال قبل در بخش جامعه

دیدگاه ها

تصویری از ariya7

ariya7 حدود ۹ سال پيش گفت:

۲

گشت ارشاد از وقتی شروع شد که ما به خواهرامون گیر دادیم! دیکتاتوری وقتی پا گرفت که به همسران مون و فرزندان مون زور گفتیم!

بعضی از این جملات رو باید طلا گرفت سر در هر خونه ای نصب کرد افرین به نویسند حالا که سیاسی مینویسی میدونم میهن بلاگ دیر یا زود وبلاگت رو حذف میکنه با تمام نوشته هات! وبلاگت رو انتقال بده بلاگر یا ورد پرس تا راحت تر بنویسی

تصویری از Big Log

Big Log حدود ۹ سال پيش گفت:

۲

آریا جان فکر نکنم نویسنده وبلاگ خودش اینجا رو بخونه... اما واقعادر هیاهوی بگیر و ببند و بریز و بپاش این چند روزه، واقعا جای مطالب تحلیلی و واقع نگر خالیه. من خودم چندین مطلب تحلیلی در وبلاگم آماده انتشار دارم ولی میدونم به محض انتشار، انگها و برچسبهای زیادی به آدم زده میشه... مثل این که کسی فعلا ظرفیت بازنگری نداره و همه در خط انقلاب حرکت می کنند!

تصویری از quelle

quelle حدود ۹ سال پيش گفت:

۳

به جای بازی خوردن می خوام بازی کنم ، فقط هم نقش خودم رو ، زندگی خودم رو و نه چیز دیگه ! بزرگترین کاری هم که برای وطنم می تونم انجام بدم اینه که دروغ نگم، تهمت نزنم ، تقلب نکنم ، زور نگم ، تحمل مخالفم رو داشته باشم ،آگاه باشم و آگاهی بدم و اینا رو به هم نسل های خودم و نسل بعدی هم منتقل کنم.
دوست داشتم این جملات را