۱۷

25 بهمن؛ به تهران خواهم آمد

poster0.blogspot.com – روز 25 بهمن... روزی که جنبش سبز، میتواند دوباره بیشماری خود را به جهان نشان دهد؛ روزی که جنبش، بعد از خاموشی طولانی مدت خود ؛ شعله ور خواهد شد و زبانه های آتشش دامن گیر بدخواه ایران زمین خواهد شد. بعد از این همه انفعال؛ فرصتی برای راهپیمایی میلیونی پیش آمده... چرا در شهر خود بمانم؟ وقتی میتوان جنگید و خودی نشان داد؛ چرا از دور بیننده ی افتخار آفرینی عزیزانم باشم؟ هرگز...من هم یک نفرم... 24 بهمن به تهران میام؛ شب رو در خانه اقوام سپری میکنم؛ 25 بهمن در راهپیمایی شرکت میکنم و 26 بهمن... 26 بهمن احتمالا به خانه برگردم...چه باک؟ ادامه...
تصویری از poster
ارسال شده توسط poster ، داغ شده حدود ۹ سال قبل در بخش سیاست
برچسبها :

دیدگاه ها

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

۱

تظاهرات 25 بهمن یا هر روز دیگر یک خطای بزرگه و بهترین فرصت برای مردم ایران به منظور اعتراض و احتمالن درگیری وفرار با استفاده از تاریکی شب و مقاومت ومقابله به مثل "فقط میتونه چهارشنبه سوری باشد. نباید با طناب موسوی و کروبی داخل چاه رفت و اینا میخوان انرژی معترضین را قبل از شب چهارشنبه سوری از بین ببرند تا هماهنگی برای چهارشنبه سوری انجام نشه !!دوستان فریب نخوریم ..... به خوبی اطلاع دارم چون نواهای ضعیفی مبنی بر احتمال ترقه بازی و تبدیل این ترقه ها به ابزار دفاع و مقاومت در چهارشنبه سوری را شنیدن!! میخوان قبل از چهارشنبه سوری به بهانه مختلف این انرژی را تخلیه کنن!! فریب نخوریم و این یک توطئه از قبل طراحی شده است . ((من آزادگی فعالیت نمی کنم چون فعلن وضعیت مدیران مشخص نیست ولی همین الان لینکهایی هم اونجا وچند جای دیگه دیدم و متاسفانه دارن جو سازی برای تخلیه انرژی و پتانسیل اعتراض ملت را زمینه سازی میکنند..هموطن فریب نخوریم ...تنها زمان و بهترین زمان شروع اعتراض فقط شب چهارشنبه سوری هستش که داخل کشور بی جهت بیش از 500میلیون ترقه برای شادی منفجر می کنیم !!

تصویری از poster

poster حدود ۹ سال پيش گفت:

۱

25 بهمن تا چهار شنبه سوری حدود 1 ماه وقت هست؛ میشه تجدید انرژی کرد؛ و به هر دو رسید...
ضمن اینکه چهارشنبه سوری پارسال هم که آتش جنبش داغ تر بود؛ به واقع کار چشمگیری نتونستیم انجام بدیم.
از نظر من اتفاقا این تاکتیک موسوی و کروبی بسیار به جا بود؛ با این حمایت هایی که جمهوری اسلامی از مصرف و تونس داشته؛ الان موسوی و کروبی درخواست فراخوان برای "حمایت از حرکت انقلابی مردم مصر و تونس" کردند؛ همین باعث میشه رو لبه ی تیغ قرار بگیرن.

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

۱

اون وقت شما منتظر تاکتیک موسوی و کروبی هستید؟! مگه شما و دوستانتون صدها هزار بار نگفتید موسوی و کروبی در مقام رهبر جنبش خودشونو نمیدونن ولی الان دارید اونا را بعنوان لیدر و تئوریسین القا میکنید و جا میزنید ؟! ازطرفی منشور و اهداف موسوی و کروبی کاملن مشخصه و برگشت به راه امام راحلتون را در نظر دارند !!و اینجا سوال پیش میاد شما که منتظر تاکتیک گذاری توسط بارومندان راه امام راحلتون هستید اصلن معترض چه چیزی تشریف دارید و چرا باید اعترض کنید و به چی اعتراض دارید عزیز؟! من به صراحت اینو میگم معتقدین به موسوی و کروبی یا همون (((راه امام راحل ))) نیازی به انقلاب و تغییر ندارند و اینایی که الان سر کار هستند هزار مرتبه بهتر از دارودسته باند خمینی در اوئل کلاه برداری سال 587 تشریف دارند!!
از طرفی اصلن اومدیم انقلاب کردید!!!((((البته این احتمال 1 به صد وجود داره))!!!بعد دوست دارید چیکار کنید؟! حتمن بعدش دوست دارید بگید موسوی و کروبی دولت موقت هستند و بعدن یه کاری میکنیم و همه رو بفرستید خونه و یه تعداد جانی و بسیجی دیروزی که امروز بخاطر منافع اینبار دور موسوی و کروبی جمع میشوند را بفرستید به جون مردم ؟!
هدفتون چیه شما سکولاریسم ؟! البته نه شعاری بلکه نوشتاری و عملی و با استناد به شورای رهبری مشخص !!!
من به شخصه نظرم اینه هر کسی با توصیه موسوی و اصلاح طلبان وارد این بازی بشه محکوم به سلطه گری از نوع اسلام سبز و رحمانی خواهد بود و بیرون نرفتن و هزینه ندارن فعلن بهترین راهکار ممکن است .