۲۲

فراخوان الله اکبر و مرگ بر دیکتاتور برای شامگاه ٢۴بهمن و حضور در راهپیمایی ٢۵ بهمن

secularirannews.com – در پی درخواست مجوز راهبران جنبش سبز برای برگزاری تظاهراتی در ٢۵ بهمن ماه ٨٩ برای حمایت از اعتراضات ضد استبدادی مردم مصر تونس، گروهی از حامیان جنبش سبز جهت سر دادن ندای شامگاهی "مرگ بر دیکتاتور" و "الله اکبر" در شامگاه قبل از تظاهرات، فراخوان دادند. ادامه...
تصویری از secularirannews
ارسال شده توسط secularirannews ، داغ شده حدود ۹ سال قبل در بخش سیاست

دیدگاه ها

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

۰

این نظر وسوتی جالب یک ساندیس خور در سایت آزادگی در مورد تظاهرات 25 بهمن وشخص موسوی و اصلاح طلبان است>>>>>>>((((((قرار ما فردای بیست و دو بهمن و فردای بیست و پنجم بهمن. اگر در ترازوی دموکراسی شما وزن سیاسی هر طیفی را با راهپیمایی مقایسه می کنند و نه پای صندوق رای قبول. اگر بیست و دو بهمن خوب امدند مردم...سه روز تو واق واق کن...اگر برای بیست و پنجم بهمن نیامدند اهالی فرقه سبز،باز تو سه روز واق واق کن...اما من قبول می کنم اگر بیست و پنجم بهمن جمعیت امد در خیابانها،در حمایت از آرمانهای امام راحل و در تلاش برای بازگشت به سالهای طلایی امام،باز هم یکی از انقلابیون سردسته فرقه ای است و می داند شما را تا کجا دنبال خودش بکشد...باز تو عمری واق واق کن. ما می مانیم.)))))>>>با این مثال کوچک خواستم اینو عرض کنم اگر به دعوت موسوی و اصلاح طلبان تظاهراتی انجام گیرد و کار رژِیم یک سره نشود و باز عصر جهت تماشای کارتون تام وجری و سریالهای زرشکی رسانه های ولایت "مردم به خانه برگردند !!!فردای آن روز این حضور و تظاهرت دقیقن به ضرر ملت و به نفع رژِیم تبلیغ خواهد شد و حتی اگر اعتراض کوچکی نیز شنیده شود و مردم از آن حمایت نکنند و اجازه دهند سرکوب انجام شود !!فردای آن روز دستگیر شدگان عوامل اسرائیل و کواتمالا نامیده شده و بدون رفت وبرگشت سرنوشتی به جز اعدام در انتظارشان نیست !!و ااگر تظاهرات نتواند به سرنگونی منتهی شود فردای آن روز تیمهای سایبری ((مانند همین شخص)))در سایتها جار خواهند زد ملت طرفدار آرمانهای امام راحل هستند و بخاطر دفاع از آرمانهای وی حضور یافتند !!!

تصویری از fozul

fozul حدود ۹ سال پيش گفت:

۱

چرا الله و اکبر؟ تنها مرگ بر دیکتاتور!

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

۱

سرنگونی که با توسل به شعار الله اکبر روی دهد محکوم به تحمیل باورهای پشت پرده وابزارهای دیگر این شعار بر دستاورد انقلاب میباشد(حضرت کامران ص)