۲۳

‮'مرگ یک نفر' در اعتراضات روز دوشنبه تهران‬

bbc.co.uk – خیابان های تهران و برخی شهرهای دیگر ایران روز دوشنبه برای اولین بار از زمان اعتراضات عاشورای سال 1388، صحنه تجمع های اعتراض آمیز مخالفان بود که به گزارش رسانه های دولتی ایران یک کشته به جا گذاشته است. در طول روز دوشنبه در پایتخت ایران درگیری هایی میان نیروهای دولتی و معترضان بروز کرد و رسانه های دولتی در پایان این روز از مرگ یک شهروند عادی خبر دادند با این حال جزئیاتی از هویت و نحوه کشته شدن او در دست نیست. در گزارش خبرگزاری فارس آمده است: "عوامل فتنه گر و منافقین مزدور با تیراندازی به سوی مردم و رهگذران یک نفر را به شهادت رساندند. "این درحالی است که معترضان همواره خشونت ها را به نیروهای دولتی نسبت می دهند. گزارش ها حاکیست که در تظاهرات دوشنبه در تهران، که قرار بود ساعت سه بعد از ظهر شروع شود، ده ها هزار نفر شرکت داشتند با این حال نیروهای پلیس و امنیتی که از قبل در خیابان های حد فاصل میدان امام حسین تا آزادی و نواحی اطراف آن مستقر بودند با پرتاب گاز اشک آور و حملات فیزیکی مانع ایجاد تجمع های بزرگ می شدند. ادامه...
تصویری از London
ارسال شده توسط London ، داغ شده حدود ۸ سال قبل در بخش سیاست

دیدگاه ها

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۸ سال پيش گفت:

آقایون تجویز کنند گان سزارین 25بهمن !! ......وقتی گفته میشد وضعیت به آن مقدار از اشباح نرسیده که کسی از اعتراض پشتیانی کنه و این نمایش توسط اصلاح طلبان ترتیب داده شده تا آخرین انرژی جنبش هم در راه بیهوده مصرف بشه و قصد رژیم و اصلاح طلبان فقط به سمت فرسایش بردن مبازره و مبارزین است و..............باروتون نمیشد (عمدی یا غیر عمدیش)!! و اصرار داشتید باید بیرون رفت !!آن هم با دعوت اعلامیه اصلاح طلبان که دقیقن زمین دوم بازی خود رژیم هستند و بودند و خواهند ماند!!!
حالا تشریف بیارید و اعتراف کنید کارتون خیانت به ملت و کشور بود و شماها باعث شدید تعداد بسیار زیادی از بخشهای فعال اعتراض که نیروی آنها را میشد بجای 25 بهمن نحس شما وموسوی وکروبی واصلاح طلب خائن!!در راه آماده سازی برای اعتراضی بزرگتر و در وضعیت بهتر و گسترده تر و در چهارچوبی هدفمند و سکولار مصرف کرد و...یا همشون باز سرکوب بشوند و یا تعداد بسیاری از اونا را در خطر جدی محاکمه و اعدام قرار بدهید!!
هرگز یادم نمیره وقتی کسی در سایت آزادگی و ریشه ها سخنی از توطئه بودن این نمایش بی موقع میزد فوری متهم به عامل اطلاعات بودنش میکردند و و حتی من در چند مورد بحثی که در آزادگی در همین مورد شد و توطئه بودن این حرکت را هشدار دادم فردای آن روز تعداد زیادی اصلاح طلب ((زمین دوم بازی رژیم)) امثال ما را متهم به وابستگی به رژیم کردند !!در حالیکه خانوادگی در طول بیش از سه دهه گذشته از آخور رژیم تغذیه کرده و دستورهای بیرون آمده از توبره اطلاعات را در سایتها اجرا میکنند!!
به نظر من بازی تمام شد و انرژی اعتراض و مبارزه لا اقل برای 10سال دیگر در ایران از بین رفت و بخش فعال نیروی مبازره را با توطئه اصلاح طلبان و باندهای آنان در سایتها به زندانهای رژیم تحویل دادند و لی مورد جالب اینه که اگر مردم ایران از این توطئه نیز درس نگیرند دیگه باید به شعورشون شک کرد که اصلاح طلب زمین دوم بازی رژیم و خود رژیم در جلدی دیگر است که در مواقع لازم دست بکار شده و دسته جمعی حرکتی را در سایتها و فضای غیر مجازی برجسته میکنند تنها و تنها به منظور از بین بردن پتانسیل بدنه مبارزه و خنثی کردن اعتراض بوده و خواهد بود و حمایت کنندگان و ارسال کنندگان لینکهایی که تاکتیک اصلاح طلب و موسوی را برجسته میکنند دقیقن همان وابستگان به واحدهای سایبری وزارت اطلاعات هستند..