۲۷

حکومت اسلامی نمی خوایم، نمی خوایم.

youtube.com – ویدیویی از تظاهرات دوشنبه 25 بهمن 89. با شعارهای «حکومت اسلامی نمی خوایم، نمی خوایم» و «استقلال آزادی جمهوری ایرانی» ادامه...
تصویری از hamseda
ارسال شده توسط hamseda ، داغ شده حدود ۸ سال قبل در بخش جامعه

دیدگاه ها

تصویری از Arash

Arash حدود ۸ سال پيش گفت:

۳

ای جانم... ای کاش این مشارکتی ها ببینند ما چی می خوایم ما با اصل این نظام مشکل داریم.حکومت اسلامی نمیخوایم چه دیکتاتوری اسلامی چه دموکراسی اسلامی چه ورژن اصلاح طلبانش...

تصویری از hamseda

hamseda حدود ۸ سال پيش گفت:

۲

دقیقا، این شعار خیلی خوبیه آرش جان، باید توی همه تجمعات تکرارش کنیم.

تصویری از Arash

Arash حدود ۸ سال پيش گفت:

۲

100% همصدا جان ... به امید برچیده شدن بساط حکومت اسلامی با تمام امحاء و احشاء نحسش

تصویری از hamseda

hamseda حدود ۸ سال پيش گفت:

۱

به امید پیروزی، به امید برقراری دموکراسی و آزادی در جمهوری ایرانی.

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۸ سال پيش گفت:

۰

متاسفانه عملکرد مردم ایران با افکارشون در تضاد شدید هستش .شما در فیلم چند صد نفرو می بینید که دارن شعار میدن ((حکومت اسلامی نمی خواهیم ))ولی از طرف دیگه درست بعد از 5 ثانیه از دادن این شعار "دقیقن به یکی از مهمترین شعارها یا به عبارتی (ابزارهای تسلط حکومت مذهبی))یعنی شعار الله اکبر) می پردازن!!
متاسفانه با این وضعیتی که دیروز دیدم تا 500سال دیگر هم امکان رسیدن به دموکراسی مطابق با تعاریف وارزشهای جهانی وجود نداره و من شخصن به صراحت((بر اساس سالها تجربه کار سیاسی و فرهنگی)) میگم اکثریت ملت ایران متاسفانه قبل از اینکه نیاز به انقلاب داشته باشند نیاز به یک انقلاب فکری وعقلی دارند!
من تازه دارم متوجه میشم بدبخت ماکیاولی حرفهای خیلی جالب ومنطقی هم زده و چه بجا و زیبا وجالب گفته که:(((ملتها مستحق حاکمین خودشون هستند))

تصویری از Dahri

Dahri حدود ۸ سال پيش گفت:

۱

اول این که به نظر من شعار الله اکبر خاصیت دینی مذهبی خودشو از دست داده. دوم این که نمیشه منتظر موند که مردم به قول شما یهو به یک انقلاب فکری و عقلی برسند. مسیر فعلی اگر ادامه پیدا کنه وضع بدتر هم میشه.

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۸ سال پيش گفت:

آقایون تجویز کنند گان سزارین 25بهمن !! ......وقتی گفته میشد وضعیت به آن مقدار از اشباح نرسیده که کسی از اعتراض پشتیانی کنه و این نمایش توسط اصلاح طلبان ترتیب داده شده تا آخرین انرژی جنبش هم در راه بیهوده مصرف بشه و قصد رژیم و اصلاح طلبان فقط به سمت فرسایش بردن مبازره و مبارزین است و..............باروتون نمیشد (عمدی یا غیر عمدیش)!! و اصرار داشتید باید بیرون رفت !!آن هم با دعوت اعلامیه اصلاح طلبان که دقیقن زمین دوم بازی خود رژیم هستند و بودند و خواهند ماند!!!
حالا تشریف بیارید و اعتراف کنید کارتون خیانت به ملت و کشور بود و شماها باعث شدید تعداد بسیار زیادی از بخشهای فعال اعتراض که نیروی آنها را میشد بجای 25 بهمن نحس شما وموسوی وکروبی واصلاح طلب خائن!!در راه آماده سازی برای اعتراضی بزرگتر و در وضعیت بهتر و گسترده تر و در چهارچوبی هدفمند و سکولار مصرف کرد و...یا همشون باز سرکوب بشوند و یا تعداد بسیاری از اونا را در خطر جدی محاکمه و اعدام قرار بدهید!!
هرگز یادم نمیره وقتی کسی در سایت آزادگی و ریشه ها سخنی از توطئه بودن این نمایش بی موقع میزد فوری متهم به عامل اطلاعات بودنش میکردند و و حتی من در چند مورد بحثی که در آزادگی در همین مورد شد و توطئه بودن این حرکت را هشدار دادم فردای آن روز تعداد زیادی اصلاح طلب ((زمین دوم بازی رژیم)) امثال ما را متهم به وابستگی به رژیم کردند !!در حالیکه خانوادگی در طول بیش از سه دهه گذشته از آخور رژیم تغذیه کرده و دستورهای بیرون آمده از توبره اطلاعات را در سایتها اجرا میکنند!!
به نظر من بازی تمام شد و انرژی اعتراض و مبارزه لا اقل برای 10سال دیگر در ایران از بین رفت و بخش فعال نیروی مبازره را با توطئه اصلاح طلبان و باندهای آنان در سایتها به زندانهای رژیم تحویل دادند و لی مورد جالب اینه که اگر مردم ایران از این توطئه نیز درس نگیرند دیگه باید به شعورشون شک کرد که اصلاح طلب زمین دوم بازی رژیم و خود رژیم در جلدی دیگر است که در مواقع لازم دست بکار شده و دسته جمعی حرکتی را در سایتها و فضای غیر مجازی برجسته میکنند تنها و تنها به منظور از بین بردن پتانسیل بدنه مبارزه و خنثی کردن اعتراض بوده و خواهد بود و حمایت کنندگان و ارسال کنندگان لینکهایی که تاکتیک اصلاح طلب و موسوی را برجسته میکنند دقیقن همان وابستگان به واحدهای سایبری وزارت اطلاعات هستند..