۲۰

افشاگری درمورد فحاشی و تهدید کاربران توسط مدیر چند شناسه ای سایت آزادگی" موجب حذف دومین لینک شد!(+عکس کامنتها)

kamranroshangar.blogspot.com – عکس فوق هویت مجازی "کاربری بنام (پاییز88)میباشد که بدون هیچ گونه همه پرسی برخلاف شعارهای روزاول سخنگویان دوره گرد این سایت درفضاهای مختلف مجازی بطوریکطرفه خودش را بعنوان مدیرسایت آزادگی جا زده وگاهی بعنوان ادمین سایت با اسم (آزادگی 1) زیرلینکها اظهارنظرکرده وازاخلاق وشیوه صداقت و راستگویی و اسوه دیگران بودن وعدم فحاشی کامت گذاری میفرمایند ودر سخنان ظریفشان!حتی برای معرفی ایرانیان ازکوروش کبیرچاشنی و مایه برای کامنتهای خود عاریه می گیرند وگهگاهی نیز در صورت نیازبه فحاشی و جو سازی علیه دیگران وتهدید و هرزه گویی ویاوه سرایی .. با شناسه (پاییز88)و نلی و پیمان و...دهها شناسه دیگرکاربران واعضای سایت رامورد خطاب قرارمیدهند! عکس بالا بحث میان من واین شخص بوده و مربوط به حدود سه هفته قبل که یکی ازلینکهای ارسال شده من به دلایل واهی توسط دارودسته مافیایی این سایت حذف گردید میباشد! این شخص درطول دوهفته گذشته با دهها شناسه مختلف ازجمله (پاییز88)و( نلی )و( پیمان) و...یا بعنوان ادمین سایت (شناسه آزادگی 1)ظاهرشده وبارها کاربران رامورد فحاشی وتهدید قرارداده است ((عکسها و ادامه مطلب در لینک) ادامه...
تصویری از کامران بیخدا
ارسال شده توسط کامران بیخدا ، داغ شده حدود ۹ سال قبل در بخش جامعه

دیدگاه ها

تصویری از Idalo

Idalo حدود ۹ سال پيش گفت:

۸

کامران جان، بیخیال آزادگی! اونجا شده چاله میدون، یکسر فحش های رکیک و ناموسی به هم میدن و لذت میبرند! هیچ کس هم کاری به کارشون نداره، به گفته مدیرسایت بعضی ها حتی 15 حساب برای خودشون ایجاد کرده اند و در حال تقلب هستند!

دیروز جواب مدیر آزادگی به یک کاربری -که درخواست رسیدگی و جلوگیری از اسپم رو داشت- رو در وبلاگ یکی از دوستان دیدم، تصویرش رو در زیر میارم، قضاوت با خودتان :


تصویری از Dahri

Dahri حدود ۹ سال پيش گفت:

۴

آقا وضع اون جا جدا اینقدر خرابه یا اینها شما رو نشون کردن و سر لج افتادن؟

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

۱

دهری جان باور کن موضوع از سر حذف اون لینک من شروع شد و وقتی اصرار کردم شعارهای روزهای اولتون چی شد و چرا حتی حاضر نیستید در مورد همه پرسیهایی که با فریب بالای صفحه قرار میدادید حرفی بزنید !!یهو شدم آدم بد !! اما وقتی کامران سرشو انداخته بود پایین و فقط روشنگری میکرد تا آقایون سایتشون با هیزمی که امثال من میاریم گرم بشه !!کاری به کار کامران نداشتند و همیشه همینایی که الان منتقد من شدن اون موقع از کامران مرد روشنگر و خوب نام میبردند و همشون مثبت بارون میکردند!!چون فکر میکردند کامران یه آدم احمق میتونه باشه که وسیله خوبی قرار بدن تا سا یتشون گرم بشه و مشتری جمع کنن و بعنوان سخنگو و زبان ملت معرفیش کنن و بعد یهو مثل بالاترین همه رو حذف کنن و بره پی کارش وخودشون یکه تاز میدان باشند در حالیکه هنوز عقل و شعورشون به این نمیرسه و نخواهد رسید که کامران عمدی تیتر لینک را با فحش زد که اینا جیغ بنفش بکشند و کامران ببرتشون اونجایی که ماهیت وهدف اصلی خودشونو به سایر کاربران با دست خودشون و توسط خودشون نشون بدهند ودستشون رو بشه ومشخص بشه با شعارهای آبکی که توسط شخصی بنام خاله سوسکه و افسانه توی سایتها کمپین راه انداخته بودند بدنبال فریب کاری و جمع کردن مشتری به منظور رسیدن به اهداف شومی بودند وهستند!!و اگر کامران آدم بدهنی بود همین لینک با همان تیتر را میتونست به سایت ریشه ها وسایر سایتهایی مثل روزنامه هم بفرسته !!پس بحث زیر ذربین بردن اینا هدف اصلی من بود و هدفم این بود از جلد پوششی و دفاعی بیان بیرون وبرن زیر بار عمل کردن به شعارهای فریبنده ای که روزهای اول در سایتهای مختلف فریاد میزدند و دنبال مشتری بودند! و خوشبختانه موفق هم شدم و به خودم تبریک میگم که موفق شدم دست این هرزه گویان بی تربیت و سخیف را رو کنم و اثبات کنم تنها چیزی که اینا اهمیت بهش نمیدهند و نزد اینان نا مفهوم هستش همون آزادی بیان و ارزش قائل نشدن به رای و شعور کاربران است.
چند هفته هم بود اصلن من در سایت آزادگی فعالیت نداشتم دهری جان !! ولی یکی از دوستان بنام بردیا سکولار و گرین پد گرامی ایمیلی ارسال کردند که عکس اونا را در وبلگ خودم قرار دادم ))و دیدم این یارو در نبود من هر جا بحثی میشه میخواد قدرت خودشو به رخ دیگران بکشه و از اسم من مایه میزاره و به بردیا در یکی از کامنتهاش به صراحت گفته برو از کامران بپرس من کی هستم!!تا بفهمی با چه مقامی طرفی و بعد از این حرفی در مقابل من نزنی !! برای همین دیدم این یارو جو خیلی گرفتتش و فکر میکرد من اینقدر احمق هستم که شاید نتونتم ثابت کنم پاییز 88 همون مدیر سایت هستند که با انواع شناسه عادی به دیگران فحش خواهر و مادر میده و با شناسه مدیریت هم درس اخلاق به دیگران ارائه میکنن! ولی باورش نمیشد کامران از اون چات خصوصی بحث بر سر حذف لینک عکس و فیلم گرفته و دستش پره که هیچ و حتی کامران میدونه اینا اسم حقیقیشون چیه !!
دیروز هم بخاطر اینکه حساب دستش بیاد خرد ورز سپاهی و بسیجی گوسفند نیست که بتونه رنگش کنه و لبخند بزنه و با شناسه ((زلزله))و((باروت)) بیاد قاه قاه بکشه به فرزندان زنده یاد مردمی که توسط رژِیم توی خیابون بخاطر اعتراض به حقوقشون کشته شدن "بنابراین من این عکسهای جالب افشا گری را فرستادم سایت آزادگی و بلا فاصله منفی بارونش کردند و دست آخر باز هم لینک حذف شد ..
موضوع کلی این بود دهری جان وگرنه من وقت برای هر کاری وقت داشته باشم وقت برای لج بازی نه وقت میزارم و نه وقت دارم و هدفم اینه دوستان اینا رو بشناسند و مواظب باشند و بدانند سایت آزادگی چهار چوب همون بالاترین و واحدهای سایبری وزارت اطلاعات و بخشی از نیروهای اطلاعاتی میان اصلاح طلبان مزد بگیر رژیم در خارج از کشور و امثال همین (((پاییز ...یا اسم اصلی و حقیقی ....پیمان .....!!) میباشد .
جالب اینجاست این شخص سخیف چون دیگه حرفی برای گفتن نداره و همه چی مشخص می باشد و تمامی شناسه ها و اسم مجازی و جنگ روانی با دهها شناسه توسط خودش و دار ودسته زرکیش بر همگان ثابت شده هم اکنون رو آورده بخاطر اینکه در مورد عکس مدارک حرفی برای گفتن نداره درست مثل رسانه های مجاهدین خلق و اصلاح طلبان و به عبارتی مشابه تر یعنی مدل شریعتمداری و کیهانی و...با استفاده از احمقانه ترین و پیش پا افتاده ترین مغلطه ها و روشها سعی میکنه بحثو به سمت من بر گردونه(((یعنی زیر سوال بردن منتقد بجای پاسخ به اصل صورت مسئله یا نوعی آلوده کردن سرچشمه روی آورده !! تا بلکه راه نجاتی برای سایتی پیداکنه که به نظر وصدها نفر دیگه بعد از این یک سایت مرده است! جالبترین بخش مغلطه این شخص سخیف اینه که عملکرد خودش و چند شناسه ای بودنش زیر سواله و این گوزو اومده میخواد به روش مجاهدین خلقی و کیهانی !! خود منو میخواد زیر سوال ببره ! اونم با روشهای خیلی عقب افتاده !

تصویری از Paeez

Paeez حدود ۹ سال پيش گفت:

گرامیان برای مطلع شدن از وضعیت آزادی بیان در سایت آزادگی به منتقدین شناخته شده ی دین مثل دوستان ارجمند سام آشتیانی و آرش خان 00ایران مراجعه بفرمائید و تحت تاثیر جوساری قرار نگیرید.
دلایل رفتارهای کاربر کامران را در نظرات همین لینک بیان می کنم . سوابق کاربر کامران در تهمت و افترا به سایتهای آزاد و مدیران آنها نیز موجود است و این فرد بدون شک اهداف دیگری در پس ادعای دین ستیزی دارد که باور بفرمائید به جهت بی ارزش بودن آن تا امروز قصد نداشته ام بر روی آن تمرکز نمایم اما با ادامه ی فعالیت ضدایرانی این کاربر مجموعه ای از رفتار گذشته اش در سایت دنباله که همواره بطور عجیبی با بحرانی شدن وضعیت سیاسی کشور و تحرکات ضد رژیم مردم سرفراز ایران همزمان میشود ارائه خواهم کرد. کاربر کامران و تیم سایبریش سایت آزادگی را متعلق به یحیی نژاد معرفی میکردند و پس از آنکه از آن تهمتهای ناروا سود نجستند به روشهای تخریبی از نوع کیهانیستی روی آورده اند.

تصویری از Palermo

Palermo حدود ۹ سال پيش گفت:

۶

پاییز گرامی، من چند روز پیش در آزادگی ثبت نام کردم و چند ساعت مطالب و نظرات سایت را مطالعه کردم، نظرات زیر اکثر لینک های حاوی فحش های رکیک و زننده بود و در ضمن دیدم که چه راحت به دیگر کاربران که با نظراتشان مخالفند برچسب مزدور و اطلاعاتی و بسیجی زده می شود، این مورد رو در کامنتهای شما هم دیدم. جالب اینجاست که دو مورد از این لینک ها، لینکهای اطلاع رسانی سایت آزادگی بودند و ادبیات مدیر سایت باعث ایجاد بی نظمی و بی احترامی کاربران به یکدیگر شده بود، تصویر یکی از نظرات مدیر آزادگی را دوستان در بالا قرار داده اند، من زمانی که مدیر آزادگی این کامنت را ارسال کرد آنلاین بودم، همین نظر یکی از آن موارد بود که بعد از اینکه کاربران را عصبانی کرد و باعث آغاز فحاشی و بی احترامی شد، مدیر سایت کامنت را ویرایش کرد و بخشهایی از آن را حذف نمود و حتی در بعضی از نقل قول های آن کامنت نیز دست برد.
در بالا چند نفر را نام بردید، جالب است بدانید که با یکی از افرادی که در بالا نام بردید در ارتباط هستم، ایشان هم نظر مشابهی در مورد آزادگی دارد. آزادگی سایت خوبی بود که متاسفانه با مدیریت بد نابود شد. بعید نیست به من هم برچسب هم تیم بودن با کامران یا برادران اطلاعاتی بزنید. مهم نیست.

تصویری از ariya7

ariya7 حدود ۹ سال پيش گفت:

۶

اوه ...چه وضع ادبیات یک مدیره! این اخه؟

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

۴

وقتی مدیر خود خوانده ده تا شناسه داره و زمانیکه عرصه رو تنگ می بینه با شناسه زلزله و نلی و باروت و پاییز 88 و .....به کاربران فحش خواهر و مادر میده و یهو میره و با شناسه مدیریت یا ((آزادگی 1)) بر میگرده و یهو میشه استاد درس اخلاق وفلسفه !!شما چه انتظاری از سایر کاربران عادی دارید گرامی ؟!

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

۱

این شخص همون ادمین و مدیر سایت آزادگی هستن که با این شناسه در پوشش مدیر و ادمین ظاهر میشوند و با شناسه های پاییز 88 ونلی و پیمان و باروت و زلزله بعنوان کاربر عادی به دیگران فحش خواهر و مادر میدهند میباشد و عکسها را در وبلگ خود م برای اثبات هم قرار دادم ..چون همین شخص آزادگی 1 یا مدیر و ادمین سایت با من مستقیم چات کرده ((عکس چات در وبلگ)

تصویری از Arash

Arash حدود ۹ سال پيش گفت:

۶

با نظرت موافقم Idalo

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

۳

دوستان گرامی در سایت ریشه ها ..
هدف من از ارسال این لینک به ریشه ها آگاه سازی عمومی در مورد مسائل پشت پرده این سایت و هویت و شخصیت اصلی مدیران خود خوانده این سایت است و باید عرض کنم بعد از حذف اولین لینک من در سایت آزادگی و بعد از اتمام بحثها "این سایت را ترک کرده بودم ولی متاسفانه مدیر خودخوانده این سایت در شناسه های مختلف و حتی هنگامی که من هفته هاست فعالیتی در این سایت ندارم نیز از نبود من سواستفاده کرده و با هر کاربری از جمله بردیا سکولار و گرین پد بحث و جدل میکند فوری دم کامران را به موضوع چسبانده و تهمتهای عجیب و غریبی بر من وارد کرد و با قلدر بازی سعی میکند به دیگران بفهماند با چه کسی طرف هستند و حتی در دهها کامنت به بردیا سکولار و گرین پد گفته است تشریف ببرید و از کامران بپرسید به چه کسی طرف هستید!! ((عکسهای فحاشی در لینک موجود است)))
دوستان گرامی من اصلن در جریان بحث بردیا سکولار با این شخص نبودم و همین سه روز پیش بردیا سکولار گرامی در ایملی که ارسال کردند مرا آگاه کرد که این مدیر حتی با وجود اینکه سایت را ترک کرده ام باز در حال جو سازی بر علیه من و سایر دوستان هستند!
وهینجا اعلام میکنم در صورتی که این شخص و سایت آزادگی برای همیشه درش قفل نشود هویت اصلی و اسم و محل و مشخصات و وابستگی تمامی اعضای اطلاعاتی و سازمان دهی شده توسط وزارت اطلاعات و دستهای پشت پرده و وابسته به رژیم این سایت را افشا خواهم کرد تا بدانند ایرانیان کنونی ایرانیان سال 57 نیستند که با شعورشان بازی کنیم ..
ضمنن دیروز نیز لینک افشا گری من در مورد این کلاه برداری دارودسته باند پیمان !!یا مدیر خود خوانده سایت که با انواع شناسه وارد شده و کاربران را مورد فحاشی خواهر و مادر قرار میدهند را به آزادگی ارسال کردم که با منفی باران و مغلطه روبرو شدم و دست آخر لینک بدون هیچ دلیل و به بهانه اهانت و توهین از سایت حذف شد !!در حالیکه هیچ کلمه فحش و ناسزایی در زیر لینک نه وجود داشت و نه بحثی زیر آن درگرفت !!چرا که لینک در دقایق اول توسط باند پاییز 88 (((یا اسم اصلی وحقیقی (((پیمان ............)))!!!منفی باران شده بود..!!!
همین الان دوستان اطلاع دادند سایت آزادگی لینک حذف شده را دوباره در سایت قرار داده است !!)) لازم به ذکر است دیروز لینک توسط پاییز 88 حذف شده بود !!))عکس صفحه حذف شدن لینک که نظر واهی ادمین نیز در آن قرار داشته وذکر شده است در لینک موجود است!

تصویری از Paeez

Paeez حدود ۹ سال پيش گفت:

هشدار مهم

دوستان ارجمند این فرد با نام کاربری کامران که معمولا خودش رو ضد دین جا میزنه بدون تردید و با دلایل زیر مامور اطلاعاتی رژیمه و از همگی تمنا می کنم به هیچ وجه به وی اعتماد نکرده و اطلاعات شخصی خود و یا هرگونه اطلاعاتی که منجر به شناسائی شما شود را در اختیار وی قرار ندهید.
رژیم برنامه ی گسترده ای را برای شناسائی منتقدین واقعی دین تدارک دیده است و مزدوران خود را بشکل نفوذی و با ادعای دین ستیزی و جهت شناسائی به اینترنت اعزام کرده است که این کامران و تیمش از همین دسته هستند

تصویری از Paeez

Paeez حدود ۹ سال پيش گفت:

دلایل سایبری بودن کاربر کامران بطور خلاصه:

1- بی ارزش کردن کار منتقدین واقعی دین با نقدهای کم مایه و فحاشی به مسلمانان و افراد مورد احترام آنها
2 - تبدیل مسلمانان میانه رو و سنتی به تندرو با فحاشی ناموسی به افرادی که آنها رویشان تعصب دارند
3 - فراری دادن افراد فرهیخته و باشعور از اینگونه سایتها با ایجاد دعواهای ساختگی و پر کردن سایت از فحشهای چارواداری و مطالب کم محتوا
4 - ضربه زدن و بی اعتماد کردن کاربران به مدیران سایتهای آزاد با تهمت و افترا
5 - وادار کردن مدیران سایتهای آزاد به سختگیری و محدود ساختن فضای نقد با هرزگی و فحاشی مداوم
6 - شلوغکاری و جوسازی در مقاطع حساس سیاسی و برهم زدن تمرکز کاربران از جنایات رژیم
7 - ایجاد انشقاق و تفرقه در بین مخالفان رژیم با تکیه بر مسائل غیر مهم و درخواست مداوم از مردم جهت عدم همراهی با جنبش سبز و نرفتن به خیابان
8 - مطرح کردن این نظریه که سقوط رهبرضحاک صفت بی فایده است و باید قبل از آن دین بطور کامل حذف شود و در واقع دلسرد ساختن مردم از ادامه ی مبارزه

دوستان برای هریک از موارد گفته شده دلایل بسیار از کامنتهای خود این فرد و اعضای تیم سایبریش موجود می باشد و که در صورت نیاز ارائه می گردد.
بنده یکبار دیگر خواهش می کنم که امنیت خود را فدای تعصبات کم بهای سایتی نکنید و از دادن هرگونه اطلاعات شخصی به این فرد خودداری نمائید.

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

۱

اینا اسمش اهانت نیست؟!
دوستان به نمونه ای از فحاشی و دیدگاه نژاد پرستانه همین پاییز توجه کنید!!

تصویری از ariya7

ariya7 حدود ۹ سال پيش گفت:

۶

در حال اندیشیدن به جملات پاییز و کامران هستم

تصویری از Paeez

Paeez حدود ۹ سال پيش گفت:

مدیران محترم ریشه ها , با درود و تشکر از زحمات بیدریغ و پیگیر شما در بسط آزادی بیان و اندیشه , تقاضا دارم با افرادی که قصد ایجاد دشمنی میان سایتهای آزاد و ضدرژیم ایرانی را دارند برخورد شایسته نموده و اجازه ندهید کسانی با ادعاهای پوچ و بی دلیل به اتحاد و همبستگی سایتهای هم جهت و استبداد ستیز خدشه وارد سازند.. بی تردید رمز پیروزی ما بر سانسورچیان سپاه و دشمنان آزادی ایران اتحاد می باشد. ارادتمند شما پائیز

تصویری از Ataa

Ataa حدود ۹ سال پيش گفت:

۶

تاجایی که من میدونم، مدیران ریشه ها دخالتی در اینگونه بحث های بین کاربران نخواهند داشت. شما هم لطفا دست از برچسب زدن به دیگر کاربران بردارید. کاربران با دیدن شواهد، دلایل و مطالب موجود متوجه میشوند که حق با کیست. این نکته را هم در نظر داشته باشید که در این شرایط حساس هیچ کس اطلاعات شخصی اش را به دیگر کاربران نمی دهد، چه شما برچسب بزنید، چه نزنید.

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

۲

نمونه هایی دیگر از کامنتها و فحاشی وهرزه گویی وناسزاگویی مدیر سایت آزادی به تمام وابستگان به جهود و سازمان سیا و موساد و کا گ ب و واواک و سازمان اطلاعات و امنیت کواتمالا وهندوراس و مریخ و بطور کلی امثال خود من که به همه اینا وابسته هستم :))!!!با شناسه پاییز88 ((که بالا شاهد حضورشون هستید:))!!در لینک زیر ارسال شد ه است !! جالب اینجاست این شخص آنقدر روان پریش و مبتلا به بیماری فراموشی هستند که حتی شعورشان قد نمیکشد برای لو نرفتن یکی بودن مدیر وکاربران !!!نباید انواع نظرات دقیقن مشابه((عکسهای فوق را)) با شناسه های )نلی/پیمان/پاییز/باروت/زلزله/رمز/و....دهها شناسه دیگر ارسال کرد!:))
http://kamranroshangar.blogspot.com/2011/02/8818.html

تصویری از Paeez

Paeez حدود ۹ سال پيش گفت:

ضمنا برای بررسی دقیق به خود لینکها مراجعه فرمائید و نه به کامنتهای دست چین شده ی این مامور لورفته..
این یکی از لینکهاست که بنده با دو نفر بحث میکردم و فحاشیهای آنها و جوابهای من رو میتونید مقایسه کنید
http://www.azadegi.com/link/2011/01/27/11121

تصویری از Palermo

Palermo حدود ۹ سال پيش گفت:

۸

در این لینک که شما بی احترامی را آغاز کرده اید، سه کامنت اول بحث عادی بین سه کاربر بوده و شما با بی احترامی بحث را منحرف کرده اید، این کامنت منظور من است :

جالبه آدم شاه پرست بیسوادی مثل تو همه رو ناآگاه میدونه .. اخ تف!
اینجا دنباله نیست که خودت و اون ادونیای جهود چرند بگید و مدیر هم حمایتتون کنه .. مراقب حرف زدنت با کاربران باش پسرک وگرنه مجبور میشم با دلیل از کامنتهای خودت به همه ثابت کنم که چقدر بیسوادی و حتی نمیتونی چهارتا جمله ی سالم بنویسی ..

تصویری از Paeez

Paeez حدود ۹ سال پيش گفت:

دوست گرامی درگیری من با این دو فرد از خیلی وقت پیش شروع شده و در واقع ادامه ی اون به آزادگی کشیده شد.منظور من از اون لینک اینه که ببینید مدیر اومده و به من تذکر داده و البته اخطار خصوصی هم داده بود و بنظر شما کسی به خودش اخطار میده؟ .. در دنباله این افراد با باندبازی و فشار بر کاربران باعث می شدند که کاربر خسته شده و از سایت بره و برای نمونه ی میتونم از کاربر باشخصیت و منتقد دین مولن روژ نام ببرم و نهایتا من نیز پس از مشاهده ی دخالت دادن گرایشات سیاسی مدیران در نحوه ی مدیریت سایت از دنباله جدا شدم اما تا هنوز هم فحاشیهای آن کاربران در دنباله علیه من ادامه داره. این رو هم اضافه کنم که سوابق فعالیت بنده در دنباله موجوده و در حدود هزار لینک ارسال شده و ده هزار کامنت خط فکری و گرایش سیاسی من رو میتونید مشاهده کنید .. جالب اینکه در دنباله هم بسیاری من رو مدیر مخفی میدونستند و بعد از جدا شدنم از دنباله با تعجب می گفتند مگه تو مدیر نبودی اونجا؟

تصویری از Ataa

Ataa حدود ۹ سال پيش گفت:

۴

نظر مدیر حذف شده، اون هم با دلیل : این دیدگاه به دلیل ... حذف شد! چه دلیل آشنایی!

تصویری از gogreen

gogreen حدود ۹ سال پيش گفت:

۶

متاسفانه فقط اینها بخشی از قضیه است، اینها قرار بود مدیریت رو به کاربران بدن که تا حالا یک قدم هم در این راستا بر نداشتن، https خراب شده و درستش نکردن، من شخصا بیش از 5 ایمیل در 1 ماه گذشته فرستادم که همه اش بی جواب مونده، قانونی نیست که با کاربران خاطی برخورد بشه و و و ...

تصویری از Paeez

Paeez حدود ۹ سال پيش گفت:

و این هم لینکی که این آقا ادعا می کند حذف شده و الان دیدم که حذف نشده و این فرد دروغگو قصد داره با جنجال بیهوده و تصاویر دستکاری شده ی مضحک کاربران رو فریب داده و به اشتباه بندازه . برای پی بردن به ماهیت این فرد لطفا نظرات لینک رو مطالعه بفرمائید... در این لینک هم این فرد بدون دلیل و فقط بخاطر آنکه آزادگی از فحاشیهای شرم آورش در تیتر لینکها جلوگیری کرده, سایت رو متعلق به آقای یحیی نژاد دونسته و در قسمت نظرات هم با همدستی تیم سایبریش سعی کرده کاربران رو به شک بندازه و فرار بده. جالب اینکه مثل همیشه گفته دیگه به آزادگی برنمیگرده ولی مثل دنباله با وقاحت برگشته و دوباره شروع به دشمنی و تهمت کرده.. لطفا بدون تعصب اعمال و گفتار کاربر کامران رو در سایتهای مختلف دنبال کنید تا پی به ماهیت او ببرید.. مثلا دائم در صفحه ی کاربریش از الفاظ بسیار رکیک استفاده می کنه تا برای دستگاه تبلیغاتی رژیم خوراک تهیه کنه .. متاسفانه اغلب فحاشیهای این کاربر به مدیران دنباله آقای کیا و مهیار از سایت حذف شدن و دسترسی به اونها میسر نیست اما اگر نیاز بشه از مدیر دنباله تقاضا خواهم کرد تا در صورت امکان نسخه ای از فحشهای رکیک و خانوادگی این کاربر که بارها و بارها تکرار شده رو در اختیارم قرار بدن تا بیشتر به شخصیت این مامور مسلم رژیم پی ببرید.

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

۱

فقط دوستان به بعضی از نمونه کامنتهای ایشون توجه بفرمایند!!
این هم یک نمونه دیگه از دیدگاههای نژاد پرستانه و تفکر ضد انسانی و مشابه احمدی نژادی مدیرسایت آزادگی یا همین شخص پاییز 88))

تصویری از gogreen

gogreen حدود ۹ سال پيش گفت:

۹

دوستان لطف کنن از دعوتنامه هاشون استفاده کنن تا سایت دوست داشتنی ریشه ها گسترش پیدا کنه و جمعیت فعالش بیشتر بشه، متاسفانه برخی از دوستان به بالاترین برگشتن بعد از بازگشایی اکانتشان از جمله دوست عزیز خاکی جان که بابت این قضیه خیلی دلم ازشون پر است!

تصویری از KOOSHAN

KOOSHAN حدود ۹ سال پيش گفت:

۴

پاییز من اصلا نمی خوام وارد این بحث بشم.ولی دیگه پای من را باز نکن.تمام لینکهای توهین های تو را دارم.همه جا.مشکل من با تو؟؟!سازمان یافته؟!!ما با مولن روژ در یک لینک یک شب مشکل داشتیم.حل شد.لینک هم هست.توهین و فحش را اون شروع کرد به بدترین شکل به ما.بیار نشون بده بقیه قضاوت کنن.بعد هم من با مولن در انجمن دوم من 18 صفحه بحث داشتیم هیچ مشکلی نبود.اون یک سو تفاهم بود و تموم شد.ولی تا مدتها ما با هم بحث داشتیم بدون توهین.ایشون الان هم برگشته.من نمیتونم به کسی جواب ندم که چیه پاسخ نداره میزاره میره.من زیاد در این سایتها بحث کردم.اولا یک نفر بیاره اینجا تعداد توهین های من به بقیه ببینیم چی بوده و چند تا بوده.دوم یک نفر یک لینک بیاره که من ابتدا توهین کرده باشم اگر بود دیگه فعالیت نخواهم کرد.شما همه جا میگردی من را پیدا کنی توهین کنی.در بالاترین هم که بار دوم وارد شدم شما اومدی توهین کردی که پاسخ دادم اینجا دیگه دست از سر ما بردار.ازادگی هم من داشتم در مورد اون موضوع با لینک و توضیح جواب دیگری را میدادم.زبان داشت خودش جوابم را میداد.ولی شما باز اومدی.دوستان بخونن قضاوت کنن.بقیه لینکهای من در ازادگی هم برین ببینین نوع برخوردها را.اگر با اندیشه ای مخالفی یا بحث دیالوگتیک کن یا اصلا طرف اون شخص نرو چون متضاد هستید.ولی اینجور توجیه کنی دروغ حدی داره.اون لینک در دنباله دادی به من گفتی شخص پرست شاه اللهی !!اصلا من شخص پرست امدم جواب دادم با کامنت .اول که خواستی متمدنانه برخورد کنی اونجا وقتی دیدی کسی به حرف و لینکت هیچ توجهی نکرد باز شروع کردی توهین به من که چرا با کامنتهای من دوستان زیاد + داده بودند!!!خودت برو یک بار در خلوت خودت نگاهی به سیر این مسایل بنداز شاید حافظه ات ضعیفه.من اندیشه ای دارم به اندیشه کسی هم جز طرفدار نظام اسلامی (که از کنار اونها رد میشم اگر با من کاری نداشته باشند)بسیار احترام قائلم و بحث را هم خیلی دوست دارم.هر جا نشستی گفتی پسره بدبخت بی سواد ...در حالی که من هیچ گاه تو را مخاطب قرار ندادم.میدونم هم مشکل چیه و همین من را در این راه محکم و استوار تر می کنه.وگرنه چیکار یک ادم بی سواد داری شما.بی سواد خودش حذف شدنی هست.

تصویری از Paeez

Paeez حدود ۹ سال پيش گفت:

جناب کوشان اگه فحش میدادی خیلی بهتر بود از اینکه انگ بزنی. هر کس در مورد یکی از خاندان پهلوی یا حتی همسایه ها و فک و فامیل دورشون نظر بده تو فورا با مغلطه ی حمله به شخص وارد میشی و بدون جواب دادن به سخن یا سوال طرف شروع به انگ زدن و تهمت می کنی. اگر قبول نداری هم از دنباله, هم بالاترین و هم آزدگی مثال بزنم که روش کارت انگ زدنه و از نظر من هیچ فرقی با فحاشی نداره. از روزی که شناختمت به همه ی مخالفین سلطنت گفتی بیسواد و نادان و عامل رژیم و همیشه افرادی پیدا میشن که ثابت کنن داستان کاملا برعکسه پس یاد بگیر که به اندیشه ی مخالف احترام بزاری و جواب سوالش رو بدی نه اینکه بهش انگ بزنی..

تصویری از KOOSHAN

KOOSHAN حدود ۹ سال پيش گفت:

۴

ببین پاییز عزیز داری اذیتم میکنی باور کن.تو داری تهمت میزنی یا من.من به کی گفتم بی سواد.اگر کسی یک واقعه تاریخی را تحریف شده با حالت مدعی بگه من جواب بدم یا اینکه بگم برو مطالعه کن یعنی گفتم بی سواد.نمی دونم منظورت از انگ چیه؟به کی انگ زدم.درسته به شخص شما زدم اونم وقتی دیدم گیر میدی و لاغیر.به هیچ وجه حرفت صادق نیست.به کسی از خاندان پهلوی ....من بهش انگ می زنم.قربونت برم برو از همون مولن بپرس ببینم اون هم این را میگه.کسی جز تو هم این نظر را راجع به من داره؟همه کسایی که برخلاف پهلوی هستند تمام قد در دنباله الان دوستان من هستند.شما برداشتت اینه تعمیم نده.بله چند بار اومدی بدترین نوع توهین میکردی من این را به شما گفتم.ولی هیچ کس دیگر را انگی نزدم.در ازادگی هم اتفاقا من دوستش دارم.شما میومدی دنبال لینکهام بین حرف من و دیگری توهین به من میکردی.ببین چه نوشته شده و چی جواب دادم قضاوت بشه.اگر کسی بی منطق و با توهین و مغلطه حرفی بزنه انتظار داری براش کف بزنم.؟کسی بیربط صرف توهین یک کامنت مبتذل ابلهانه زیر لینکت بذاره(شما را نمیگم) شما باشی به احترامش نیم خیز میشی؟...لینکهای اول من که خوب داغ میشد حالا میبینم بحمدالله لینکهام فقط تعدادی رای دارند که همون رفرش اول خودم میبینم.از دقیقه سوم یکی هم اضافه نمیشه :) ولی من شیوه شما برام عجیب غریبه.شاید هم خلقت تند هست.من هم نمیگم بسیاری دوستان خودت هم اذعان دارند.ولی دیگه توهین اونجوری....

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

۱

اسم واقعی ایشان و نمونه ای از توهینهای وی
(((دوستان گرامی یادمون نره این شخص همون پاییز 88یا مدیر سایت آزادگی تشریف دارند و این هم یک نمونه دیگر از فحاشیهای ایشون هستش))