۱۲

یک نظر درباره شبکه های اجتماعی موجود ریشه ها, دنباله, روزنامه و آزادگی

gozareshgaran1.wordpress.com – پیشنهاد متمرکز کردن انرژی ها و زحماتی که مسئولین این شبکه های اجتماعی جداگانه متحمل میشوند بنظر من پیشنهادی بجاست و میتواند جای خالی و پرقدرت و اثرگذار یک شبکه عمومی خبررسانی را پر کند ادامه...
تصویری از sima30
ارسال شده توسط sima30 حدود ۹ سال پیش در بخش جامعه

دیدگاه ها

تصویری از gogreen

gogreen حدود ۹ سال پيش گفت:

۱

با این نظر شما موافقم، اما به شرطی که نتیجه حاصلش خودکامگی های بالاترین و حتی آزادگی را نداشته باشد

تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

۱

من مثبت دادم ولی به نظر من این کار و این تاکتیک یک اشتباه بزرگ میتونه باشه !چرا که هزاران نفر مثل من با مدرک و دلیل معتقدند بعضی از این سایتها توسط دستهای پشت پرده و زیر نظر وزارت اطلاعات و واحدهای سایبری اداره میشوند ! پس چطور امکان دارد همین طوری به آب زد و انتظار داشت اتحادی میان مدیران این سایتها باید برقرار بشود که بسیاری از این سایتها از جمله آزادگی و بالاترین واقعن عملکرشون برای همگان مشخص شده است؟!
درست مثل این است که گفته شود باید میان آب و آتش پیوند و تمرکز برقرارکرد!

تصویری از Baker

Baker حدود ۹ سال پيش گفت:

۴

هروقت یاهو، گوگل و مایکروسافت انرژی هایشان را متمرکز کردند و یکی شدند، این سایتها هم باهم یکپارچه خواهند شد :) از شوخی بگذریم، قبلادوستان دیگری هم به این مورد در فرندفید اشاره کرده بودند، من مخالف این پیشنهاد هستم، چون مختل کردن کار یک سایت ساده است ولی مختل کردن همزمان چهار یا پنج سایت بسیار مشکل است. همانطور که دیدید در روز 25 بهمن به بالاترین و آزادگی و چند سایت خبری دیگر حمله شد ولی بقیه سایت ها از جمله ریشه ها اطلاع رسانی خوبی داشتند.