۳۲

نفرین به دینی که در مراسم رسمی آدم کشی ناشی از قوانین ابلهانه اش نیز کتاب مقدسش خواهنده می شود!

gomnamian.blogspot.com – فیلم اعدام قاتلی که یک نفر را در سعادت آباد در حضور شجاعانه نیروی انتظامی (!) کشته بود، در اینجا می توانید ببیند، براستی این چگونه دینی است که در مراسم آدم کشی آن، باید آیات کتاب آسمانیش خوانده شود؟ / نفرین به دینی که در مراسم آدم کشی آن، آیات کتاب مقدسش خوانده می شود. باید در نظر بگیریم که جنایت سعادت آباد، در سایه رژیم اسلامی رخ داده و بنا بر مدیریت اسلامی ابلهانه، پلیس به جای جلوگیری از قتل ، نظاره گر بوده است، به دیگر عبارت ، متهم اصلی این جنایت خود اسلام و قرآن است، اما ماجرا به همین جا نیز ختم نمی شود، بلکه در مراسم آدم کشی رسمی آن نیز قرآن خوانده می شود.. ادامه...
تصویری از gomnamian
ارسال شده توسط gomnamian ، داغ شده حدود ۹ سال قبل در بخش ادیان

دیدگاه ها

تصویری از kardo

kardo حدود ۹ سال پيش گفت:

۱
واقعاً نفرین ،از بچگی‌ شرطی شدم ،هر وقت صدای این کلام شوم از بلندگی مسجد شنیده میشد ،حدس میزدم یکی‌ مرده ،کتابی‌ برای قتل و مرگ و شیون.
تصویری از gomnamian

gomnamian حدود ۹ سال پيش گفت:

۱
کاردو عزیز، این کتاب باعث بدبختی ماست، نه تنها برای قتل و شیون است، بلکه خود باعث قتل و شیون است
تصویری از kardo

kardo حدود ۹ سال پيش گفت:

۰
دقیقا ،هر کجا بوی از انسانیت و زندگی‌ و شوق بود با آوای شوم این کتاب به مرداب تبدیل شده.
تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

۱
از کودکی وقتی صدای کریه و نخراشیده قرآن حتی با بهترین مثلن قاریها رو می شنیدم احساس میکردم دنیا به آخرش رسیده و احساس تنهایی بهم دست میداد شاید گفتنش سخت باشه که چه احساسی داشتم ولی بخوبی یادم میاد که در هنگام شنیدن قرآن یاد قبر و مرده و ریش و پشم و مرگ وخون می افتادم .الان هم با اینکه سالهاست ایران نیستم ولی باز وقتی از خونه یک مسلمان پشمالوی ساکن کشور غربی صدای نکره قرآن میاد باز همون احساس بهم دست میده .وهمش به خودم میگیم برم جلو و بهش بگم ای پشمالوی جاهل چرا به عقلت رجوع نمی کنی که متوجه بشی عامل بدبختی تو که سر از این کشور در آوردی بخاطر لقمه ای نان !!همین قرآنه که در کشور غربی هم داری همین خریت را با خودت حمل می کنی !