۱۱

مرگ دست‌کم ۲۰ عضو سپاه در درگیری با پژاک

digarban.com – دور تازه درگیری‌ها میان سپاه پاسداران با گروه پژاک منجر به مرگ دست‌کم ۲۰ عضو این نیرو شده است. سپاه پاسداران از روز جمعه ۱۱ شهریور دور تازه حملات علیه گروه پژاک را آغاز کرده که بنابر اعلام رسانه‌های جمهوری اسلامی٬ منجر به کشته شدن ۳۰ عضو این گروه شده است. مقام‌های جمهوری اسلامی از ارائه آمار تعداد کشته شدگان سپاه در این درگیری‌ها خودداری می‌کنند٬ اما گزارش‌های پراکنده رسانه‌ها نشان می‌دهد در این درگیری‌ها دست‌کم ۲۰ عضو سپاه کشته شده‌اند. مصطفی ملایی٬ عبدالله ملکاری (سردشت)٬ آیت صدیقی‌نژاد٬ محمد سهرابی ثانی (یاسوج)٬ مهدی مولانیا٬ خلیل عسکری (جهرم) و مصطفی صفری تبار بیشه٬ محمود موسوی و محمد منتظر قائم (مازندران) از جمله کشته شدگان سپاه در درگیری‌های اخیر با پژاک هستند. محمد جعفرخانی و حسن حسین‌پور دو عضو سپاه ولی‌امر نیز از جمله کشته شدگان این درگیری‌ها هستند که مراسم تشییع آنها روز پنجشنبه (۱۷ شهریور) در قزوین برگزار شد. ادامه...
تصویری از Idalo
ارسال شده توسط Idalo ، داغ شده حدود ۸ سال قبل در بخش سیاست

دیدگاه ها

تصویری از deliverance

deliverance حدود ۸ سال پيش گفت:

۰

برادران سپاهی چقدر کشته داده اند، بلا به دور. مخصوصا آنچیزی که بسیار جای تاسف دارد برنامه ریزی آقایان جوری بوده که افرادی را جلوی گلوله کردها بفرستند که کمتر سر و صدا بشود:

هیچ یک از این مراسم‌ها در تهران برگزار نشده و به نظر می‌رسد این موضوع از سوی مقام‌های جمهوری اسلامی برنامه‌ریزی شده باشد.

شربت شهادت فعلا بین شهرستانیها پخش میشه