۷

آقای رضا پهلوی، فرصتی طلایی برای ایجاد یکپارچگی در رهبری اپوزسیون در اختیار شما است، بیا و به جای تخت شاهی، بر قلب ما سلطنت کن...!

gomnamian.blogspot.com – - پاشنه آشیل جنبش آزادی خواهی ایران، نبود رهبری کاریزماتیک و قابل اعتماد است که مردم ایران، بتوانند به آن رهبری اعتماد کنند. واقعه اخیر دریاچه ارومیه نشان داده است که چطور مردم ایران همچنان حاضر هستند جان خود را به خطر بیاندازند/آقای رضا پهلوی، فرصت طلایی در اختیار شما است، کافیست بگویید دیگر در پی تاج و تخت و سلطنت نیستید، عنوان شاهزدگی را کنار بگذارید و در نقش یک ایرانی، برای یکپارچه کردن اپوزسیون ظاهر شوید، در صورتی که دیگر مدعی تاج و تخت سلطنت نباشید، تبدیل به فردی مورد اعتماد برای تمام اپوزسیون خواهید شد و پاشنه آشیل مبارزات مردم ایران (نبود رهبری) را پر خواهید کرد. /آقای پهلوی، مطمین باش شاهنشاه واقعی نلسون ماندلا است که نه تنها بر قلب مردم کشورش که بر قلب بسیاری از آزادی خواهان دنیا، سلطنت می کند، چرا که زمینه ساز دمکراسی و برابری در آفریقای جنوبی شد. باور کنید که لذت پادشاهی بر قلب مردم، از هر سلطنتی بیشتر است...! ادامه...
تصویری از gomnamian
ارسال شده توسط gomnamian حدود ۸ سال پیش در بخش سیاست
راي هاي داد شده : London Dahri gomnamian ستاره ariya7 fozul iranmelli

دیدگاه ها

تصویری از deliverance

deliverance حدود ۸ سال پيش گفت:

آقای گمنامیان!! اولا که بنده هیچ علاقه ای به سلطنت ندارم و نمیتوانم داشته باشم اما بیشتر این مقاله به دادن جام زهر دست آقای پهلوی میماند. آقای پهلوی اگر مطرح است فقط به خاطر پسر شاه بودن است و بس، این را هم که شما از دستشان میخواهید بگیرید پس دیگر چه چیزی برای این بنده خدا میماند؟ از کجا آقای پهلوی قرار است کاریزما پیدا کند؟ روی چه اصلی ایشان این مقدار جذاب خواهد شد؟ کدام تحصیلات؟ کدام نظریات؟ کدام کاریزما؟

تصویری از mn8462

mn8462 حدود ۸ سال پيش گفت:

۰

حالا جنابعالی لازم نیست از آب گل آلود ماهی بگیری. ایشان هم پرستیژ دارد، هم تحصیلات و هم نظریات بسیار منطقی و حساب شده. یا اطلاعات شما کافی نیست، یا مثل نویسنده این مقاله از درد لاعلاج کینه توزی و غرض ورزی رنج می برید.