۲۴

عربستان یک پرنده لاشخور را به جرم جاسوسی برای اسرائیل بازداشت کرد!

bbc.co.uk – این پرنده نگون بخت به دلیل حمل یک دستگاه GPS که بر روی آن نام دانشگاه تلاویو حک‌ شده بود بازداشت گردیده است. سازمان حیاط وحش اسرائیل این اتهمات را مضحک خوانده و نسبت به سرنوشت این پرنده ابراز نگرانی کرده است. ماه گذشته نیز مقامات رسمی‌ مصر سازمان جاسوسی موساد را مقصّر حمل کوسه‌ها به گردشگران در سواحل این کشور دانستند! دانشگاه تلاویو با ابراز نگرانی نسبت به سرنوشت پرنده بر طبق قوانین سنگین عربستان ضمن اعلام نگرانی و آرزوی آزادی برای این پرنده اعلام داشت گپس همراه پرنده کاری جز ثبت نقاط و ارتفاع برای این پرنده کاری انجام نمیدهد که این جزوی از برنامه مطالعه برای گونه‌های در خطر انقراض می‌باشد. ادامه...
تصویری از Sinoohe
ارسال شده توسط Sinoohe ، داغ شده حدود ۹ سال قبل در بخش علم و فن آوری

دیدگاه ها

تصویری از Sinoohe

Sinoohe حدود ۹ سال پيش گفت:

۱
من راجع به بخشش مطمئن نیستم ولی‌ حاضر نیستم سرگرمی بگذارم چون خود بی‌بی‌سی هم این کار رو نکرده
تصویری از Sinoohe

Sinoohe حدود ۹ سال پيش گفت:

۱
من هم نگران سرنوشت این پرنده بدبخت به خاطره حمل GPS هستم ! امیدوارم گردنشو نزنن !
تصویری از کامران بیخدا

کامران بیخدا حدود ۹ سال پيش گفت:

۲
پرنده لاشخور ؟! :)) جاسوسی ؟ :)) به حق حرفای نشنیده :)) متیرسم با این وضع مسلمونا فتوی عملیات انتحاری بر علیه تمام پرندگان را به جرم احتما همکاری با کفار صادر کنن ! :)) از مسلمونا هیچی بعید نیست ! وقتی در یک باور بشه گفت علت زلزله حجاب زنان هستش ! حتمن امکان داره بین کوسه دریا و اقیانوس هم با یک سازمان اطلاعاتی رابطه برقرار کرد!:))
تصویری از Sinoohe

Sinoohe حدود ۹ سال پيش گفت:

۲
به نظر من هیچ فرقی‌ بین طرز فکر کردن این مسلمونا نداره ! اون یکی‌ اون پرنده علامت گذاری رو میگیره ، یکی‌ دیگه میگه اونها کوسه هارو فرستادن ... یکی‌ دیگه با خر میره معراج :))
تصویری از Sinoohe

Sinoohe حدود ۹ سال پيش گفت:

۱
بابت غلطهای املائی در ترجمه عذر می‌خوام، تقصیر بهنویسه !