حریم خصوصی

تاریخ و زمان آخرین تجدید نظر 1/7/2011

روال حریم خصوصی

روال حریم خصوصی ریشه ها

سایت ریشه ها محلی برای به اشتراک گذاری مطالب و عقاید کاربران آن میباشد. ما درک میکنیم که شما به حفظ اطلاعات شخصی خود چه میزان اهمیت میدهید. بنابراین مادامیکه خود شما اطلاعاتی از هویت شخصی تان منتشر نکنید، این اطلاعات محرمانه باقی خواهد ماند . برای تحقق این امر، تمام سعی ما بر این است که این دست از اطلاعات شخصی راحتی الامکان بدست نیاوریم و حتی آنها را مگر در موارد ضروری ذخیره ننمائیم. با این حال روال حریم خصوصی کاربران ذیلا توضیح داده شده است که توصیه می شود آن را به دقت مطالعه نمائید.

نوع اطلاعات جمع آوری وب سایت

وب سایت ها به طور کلی برای برقراری ارتباط با کاربرانشان نیاز دارند که اطلاعاتی را از آنها داشته باشند. سایت ریشه ها نیز از این مسئله مستثنی نیست. ما نیاز داریم که برای برقرای ارتباط با شما اطلاعاتی از شما را داشته باشیم از جمله ایمیل شما و نام کاربری. سرور های ما نیز ممکن است به طور خودکار اطلاعاتی در مورد کامپیوتر شما در هنگام مراجعه به وب سایت را جمع آوری کنند. این اطلاعات از جمله شامل این موارد است: نوع مرورگر، نوع سیستم عاملی را که استفاده میکنید، و ای پی شما و همچنین شخص معرفی کننده.

چگونگی استفاده از داده ها

ما با استفاده از نام کاربری و رمز ورود شما میتوانیم امکان دسترسی به سایت را به شما بدهیم.

اگر درخواست ارسال مجدد رمز عبوررا داشته باشید، از ایمیل شما برای فرستادن مجدد رمز عبور و گذر واژه استفاده خواهد شد؛ همچنین ممکن است در بعضی مواقع از این ایمیل برای فرستادن خبرنامه یا تغییرات در سرویس برای آگاهی عمومی استفاده نمائیم.

ما همچنین ممکن است به جهت همکاری با تحقیقات رسمی یا روند قانونی و به عنوان مثال در پاسخ به احضاریه ، احکام جستجو ، دستور دادگاه و یا سایر مراحل قانونی، بر طیق قوانین کشور محل ثبت سایت، دسترسی به پایگاه داده خود را، در اختیار دادگاه، مراجع قاونی و یا سایر نهاد های ذیربط قرار بدهیم.

اطلاعات منتشر شده:

کاربران سایت میدانند که اطلاعاتی را که در این سایت به اشتراک میگذارند برای همگان قابل روئیت میباشد از جمله آنهاست لینکهایی را که اشتراک میگذارند، رای هایی که میدهند، نظراتی را که مینویسند، نام کاربری آنها و اطلاعاتی را که خودشان در صفحه شخصی نوشته اند. این دست از اطلاعات جزء حریم خصوصی شما محسوب نمیگردد.

کوکی ها:

شما احتمالا در مورد "کوکی ها" میدانید. کوکی ها فایلهای کوچکی از اطلاعات هستند که توسط وب سایت در یک محل از یارانه شما ذخیره میشود. ما از کوکی ها برای امکان دسترسی راحت تر برای ثبت نام کاربری و گذرواژه استفاده میکنیم. همچنین ممکن است برای کنترل و ردیابی الگوهای استفاده شده در سایت نیز استفاده شود. به عنوان مثال ، اگر شما در بخش ورود به سایت امکان "مرا به یاد داشته باش" را چک کنید آنگاه این کوکی در یارانه شمات ذخیره میشود.

هشدار نسبت به امنیت اطلاعات:

از آنجا که هیچ گونه انتقال اطلاعات بر روی اینترنت به طور کامل امن نیست و هیچ سیستم امنیتی فیزیکی و یا الکترونیکی غیر قابل نفوذ نمیباشد ما نمیتوانیم امنیت اطلاعات شما را بر روی سرورهایمان را تضمین کنیم. شما قبول دارید که احتمال سرقت اطلاعات شما وجود دارد، البته ما تمام سعی خود را در حفاظت از این اطلاعات به خرج خواهیم داد و در صورت بروز مشکل آن را با شما از طریق ایمیل یا اطلاعیه بر روی سایت در میان میگذاریم.

کودکان و نوجوانان و والدین:

این وب سایت برای استفاده توسط کودکان ، به ویژه کسانی که زیر سن 13 سالگی هستند تهیه نشده است. هیچ شخص زیر سن 13 سالگی مجاز به ثبت نام و استفاده از این سایت نمیباشد. نوجوانان بین سنین 13 تا 18 سال باید از پدر و مادرشان قبل از استفاده از سایت اجازه داشته باشند.

اگر اطلاعات ارائه شده در این سایت مناسب فرزندان شما نیستند آنها را از ورود به این سایت منع کنید. مسئولیت این کار بر عهده پدر و مادر میباشد و نه بر عهده ما.

پذیرش روال حریم خصوصی :

لطفا مطالب موجود در این روال را به دقت مطالعه کنید. شما می توانید با لینک زیر در هر زمان به این روال دسترسی داشته باشید (http://risheha.com/privacy_policy)

ثبت نام شما در این وب سایت و استفاده از این سایت به منزله مطالعه کامل این شرایط و قبول داشتن تمامی آنها خواهد بود. اگر نمی توانید با این روال موافقت نمائید ، لطفا از وب سایت استفاده نکنید.

روال ممکن است بارها تغییر کند ؛ تاریخ آخرین بررسی های روی این صفحه ظاهر می شود، بنابراین نیاز هست هر چند وقت به این صفحه سر بزنید تا مطمئن باشید که با تغییرات اعمال شده موافق هستید. حضور شما در سایت پس از اعمال تغییرات به منزله قبول تغییرات میباشد.

این روال شامل اشخاص ثالث که لینک آنها در وب سایت میباشد یا اشخاص ثالثی که با ما همکاری میکنند یا به ما خدمات میدهند نمیباشد. ما هیچ گونه مسئولیتی درباره ایشان نداریم.

همچنین شما تفاهمنامه شرایط استفاده از سایت را (لینک) نیز مطالعه کنید. حضور شما به منزله تأئید و پذیرش آن تفاهمنامه نیز می باشد.